50-letnia Monika Richardson pokazała swoje ciało. "Brzuszek mniejszy i jędrniejszy"

Monika Richardson podzieliła się na Instagramie zdjęciami z porannego treningu. Dziennikarka pokazała się w krótkim stroju sportowym, odsłaniając swój brzuch. - Zostało mi do zrzucenia 1,5 kg i daję sobie na to czas do połowy listopada. (...) Wierzę, że będzie lepiej - napisała.
Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

Monika Richardson jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie regularnie dzieli się zdjęciami oraz przemyśleniami na różne tematy. Na początku września postanowiła wziąć się za siebie i przy okazji rzuciła także wyzwanie innym obserwującym ją kobietom. - Drogie moje Pięćdziesiątki! Sobota jest, szkoła się zaczęła, a my? Do roboty! Precz z brzuszkiem, pelikanami, cellulitem! Walczymy. Taki czelendż mam dla Was i dla siebie: jeden dzień w tygodniu bez ćwiczeń. Tylko jeden. Na przykład jutro sobie odpoczniemy. A dziś: basen, joga, aerobik, bieganie, nordic walking, rower, wybierajcie. Jedna godzina dla ciała - napisała wówczas.

Monika Richardson pokazała brzuch. Fani: Przemiana na piątkę

Ostatnio Monika Richardson postanowiła zdać na swoim profilu relację ze swoich postępów i opublikowała zdjęcie z porannego treningu. - Dzisiaj Zaduszki, ale ja nie mam wolnego. Od południa mam lekcje w mojej szkole językowej @richardsonschoolpoland (pamiętajcie, nigdy nie jest za późno na naukę języków obcych!), ale o porannej jodze nie zapomniałam. Przy okazji śpieszę donieść o postępach w diecie i ćwiczeniach: zostało mi do zrzucenia 1,5 kg i daję sobie na to czas do połowy listopada. A na zdjęciu mostki - może nie są idealne (Monika, wyprostuj ręce!), ale widać wyraźnie, że brzuszek mniejszy i jędrniejszy, także dzięki #emtone w @absolu_klinika. To jest oczywiście tylko świadectwo pewnego etapu i wierzę, że będzie lepiej - napisała.

 

Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od internautek oraz internautów:

Wspaniałe
Brawo
Przemiana na piątkę :)
Jak widzę, jak pani jest w dobrej formie, to motywacja rośnie

- czytamy. 

Więcej o: