"Zapoznać, zdobyć, zapomnieć". 7 absurdalnych teorii ekspertów ze szkoły uwodzenia kobiet

Niektóre osoby cieszą się ogromnym powodzeniem u płci przeciwnej i przychodzi im to całkowicie naturalnie. Pozostali nie mają jednak takiego bogatego życia uczuciowego i muszą się bardziej postarać. Właśnie to drugie grono często decyduje się na skorzystanie z oferty szkół uwodzenia, flirtu i podrywu, by zostać zauważonym. Jakie rady można usłyszeć od ekspertów od randkowania?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wiele mężczyzn i kobiet decyduje się skorzystać z pomocy szkoły uwodzenia i poznać tajniki flirtu i sekrety zdobycia tej wymarzonej drugiej połówki. Często jest to związane z chęcią zmian w swoim życiu oraz doskwierającą samotnością. Według ekspertów od randkowania to, czy polubimy drugą osobę i będziemy darzyć ją sympatią, zależy od wielu czynników. Flirt to nic innego jak gra uczuć. Zobacz, jak mentorzy od uwodzenia radzą pozostałym, w jaki sposób budować relacje.

Zobacz wideo Doda o wyborze partnerów. "Co ja się będę 70-letniej matki słuchać"

Szkoła uwodzenia. Wiele osób decyduje się na skorzystanie z porad od ekspertów od zalotów 

W internecie można znaleźć szeroką ofertę kursów romansowania i podrywania płci przeciwnej. Osoby, które często czują się już bezradne lub po prostu chcą dowiedzieć się czegoś nowego o miłosnej grze, decydują się na wykupienie i skorzystanie z tego typu usług. Eksperci zachęcają nie tylko skutecznością swoich metod, ale również traktują ten aspekt nawiązywania relacji wręcz jako dziedzinę nauki. W poradach zawarte są konkretne działania, przekonujące, że po ich zastosowaniu z pewnością zdobędziesz obiekt westchnień bez większych trudności.

Jak poderwać dziewczynę? Porady od ekspertów ze szkoły uwodzenia

Grzegorz to mężczyzna, który chciał zostać mistrzem podrywu. W rozmowie z portalem Papilot zdradził, czego dowiedział się po zapisaniu się do internetowego kursu randkowania. Oto garść najważniejszych wskazówek i informacji, jakie otrzymał od ekspertów od podrywania.

  1. Postaw na ilość, a nie na jakość. Korzystaj z okazji, jakie daje ci los. Według eksperta kobiet się nie zdobywa, a kolekcjonuje.
  2. Gdy mówi „nie", to myśli „tak". To jedna z teorii, która szczególnie oburzyła mężczyznę po wykupieniu kursu.
  3. Uwodzenie przypomina polowanie. To działanie znane i stosowane według ekspertów od wieków. Mężczyzna to łowca, a kobieta jest jedynie zwierzyną do upolowania. Mentor radził kierować się słowami „zapoznać, zdobyć, zapomnieć".
  4. Bycie miłym nie ma sensu. Według wskazówek kultura osobista, przepraszanie to nic innego jak oznaka słabości. Kobiety marzą o prawdziwym macho, który może wszystko i nie okazuje swojej wrażliwości i skruchy.
  5. Każdą kobietę można zdobyć. Eksperci przekonują, że staranie się o niektóre kobiety może być trudniejsze i dłuższe, lecz trzeba się wykazać cierpliwością. Na końcu według mentora czeka większa satysfakcja.
  6. Pieniądze rządzą światem i miłością. Nawet jeśli nie jesteś zamożną osobą, to według ekspertów wystarczy taką właśnie udawać. Gdy wszystko wyjdzie na jaw, to mężczyzna nie powinien się tym przejmować, gdyż stałe związki go nie interesują.
  7. Związki są przereklamowane. Według teorii głoszonych w szkole flirtu należy korzystać z życia i nie pozwolić, żeby kobieta "weszła ci na głowę". Budzenie się codziennie obok innej kobiety da mężczyźnie prawdziwe spełnienie.
Więcej o: