Pamiętacie Roksanę Węgiel z "The Voice Kids"? Fani są zaskoczeni jej przemianą. "Przeżyłam szok"

Roksana Węgiel zaczynała karierę cztery lata temu. Młoda gwiazda wystąpiła wtedy w programie "The Voice Kins Poland". Dzisiaj artystka ma już 17 lat i zmieniła się nie do poznania.

Roksana Węgiel to dzisiaj doskonale znana artystka. Chociaż nastolatka nie ma jeszcze nawet 18 lat, już może pochwalić się ogromnym doświadczeniem muzycznym. Pierwszy raz zrobiło się o niej głośno, kiedy wystąpiła w programie "The Voice Kids Poland". Od tamtego czasu zdążyła już wygrać Eurowizję Junior, nagrać kilka hitów i zdobyć tysiące obserwatorów na Instagramie i TikToku. Ci, którzy nie śledzili jej kariery, mogą się dzisiaj zdziwić. Roxie jest nie do poznania! 

Więcej treści znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Roksana Węgiel będzie prowadzącą nowej edycji "You Can Dance"

Pamiętacie Roksanę Węgiel z "The Voice Kids Poland"? Artystka ma już 17 lat  

Roksana Węgiel jesienią 2017 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu "The Voice Kids". Podczas przesłuchania zaśpiewała piosenkę Beyonce "Halo" i zdobyła serca jury i widzów. Trzynastolatka dołączyła do drużyny Edyty Górniak i...wygrała! W ramach nagrody podpisała kontrakt płytowy z Universal Music Polska. Tak zaczęła się jej kariera muzyczna.  

Artystka jest dzisiaj doskonale znana w Polsce. Ma na swoim koncie wiele hitów i tysiące obserwatorów w mediach społecznościowych. Nastolatka w 2018 r. została ogłoszona przez TVP reprezentantką Polski w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jej piosenka "Anyone I Want To Be" okazała się najlepsza! 

 

Roksana Węgiel eksperymentuje z wizerunkiem. Fani są zszokowani jej przemianą 

Ten, kto nie śledził uważnie przemiany Roksany Węgiel, może mieć teraz problem z poznaniem gwiazdy. Artystka od czasu występu w programie "The Voice Kids" zmieniła się nie do poznania! Nie ma w tym nic dziwnego. Węgiel 11 stycznia świętowała siedemnaste urodziny.

Nastolatka coraz częściej eksperymentuje z wizerunkiem, a efektami chwali się w mediach społecznościowych. Młoda gwiazda nie boi się odważnych stylizacji i mocnych makijaży. Na najnowszym nagraniu na TikToku, nastolatka wygląda już zupełnie inaczej niż trzy lata temu. Zauważyli to także obserwatorzy gwiazdy. Niektórzy nie mogli uwierzyć w to, jak mocno zmieniła się artystka.  

W życiu bym nie powiedziała, że to Roksana Węgiel, gdybym nie spojrzała na nazwę.
Niedawno byłaś taka młodziutka.
Jakim cudem ten czas tak leci.
Nie sczaiłam na początku, że to ty
Nie poznałam
Przeżyłam szok
Więcej o: