Ashley Graham pokazała, jak wygląda jej brzuch po ciążach. "Zupełnie inaczej"

Ashley Graham jest mamą trzech chłopców. W styczniu urodziła bliźniaki i jak wyznała, "ich przyjściu na świat towarzyszyły poważne komplikacje". - Zobaczyłam ciemność. Kiedy się ocknęłam, wszędzie była krew - powiedziała w jednym z wywiadów. Teraz modelka plus size postanowiła pokazać, jak zmienił się jej brzuch po dwóch ciążach.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek wspólnie z politykami będzie walczyć o in vitro w Polsce

Ashley Graham to światowej sławy modelka plus size oraz aktywistka. Od lat promuje ruch body positive pokazując, że kobiece ciało może być piękne w każdym rozmiarze. Jest pierwszą kobietą nienoszącą rozmiaru XS, która znalazła się na okładce "Sports Illustrated". W jej przypadku nie są to jedynie puste słowa, co udowadnia na każdym kroku. - Jestem dumna, że należę do kobiet w rozmiarze plus. Kocham swoje ciało, siebie, swoją duszę. Uwielbiam seks i dobrze czuje się w swoim ciele w każdej sytuacji - powiedziała kiedyś w rozmowie z "Cosmopolitan". Aktywnie prowadzi także swoje konto na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 19,3 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Helena Christensen 53-letnia modelka zachwyca w mocno wyciętej bieliźnie. "Olśniewająco"

Ashley Graham pokazała, jak zmieniło się jej ciało po ciążach. "Witaj nowy brzuszku"

Ashley Graham swojego pierwszego synka, któremu dała na imię Isaac Menelik Giovanni Ervin, urodziła w styczniu 2020 roku. Dwa lata późnej na świecie powitała kolejnych dwóch synów, bliźniaków Romana Ervina i Malachi Ervina. Kilka miesięcy temu, w rozmowie z "Glamour" opowiedziała o tym, jak trudny był dla niej drugi poród. - Prawie umarłam - wyznała. Powtarzam sobie, że jestem wojowniczką. Urodziłam dzieci, przetrwałam silny krwotok. Jestem mamą trzech chłopców - podkreśliła modelka. Teraz na swoim instagramowym profilu postanowiła pokazać, jak zmieniło się jej ciało, a dokładnie brzuch, po dwóch ciążach, w tym jednej bliźniaczej. 

Nikki Grazer Nosi duży rozmiar i jest z tego dumna. "Gdy mówią, że nie mogę nosić bikini, nie słucham"

Witaj nowy brzuszku. Wyglądasz zupełnie inaczej niż to, do czego przywykłam, ale doceniam cię

- napisała na udostępnionym zdjęciu.

Ashley Graham pokazała, jak wygląda jej brzuch po dwóch ciążachAshley Graham pokazała, jak wygląda jej brzuch po dwóch ciążach https://www.instagram.com/ashleygraham/

Więcej o: