Chciała upodobnić się do Hailey Bieber. Zaczęła łysieć. Teraz ostrzega inne kobiety

Popularna tikotkerka przez długi czas bardzo chciala wyglądać jak amerykańska celebrytka i modelka Hailey Bieber. Niestety, spotkały ją przykre konsekwencje zdrowotne. Teraz postanowiła ostrzec swoje obserwatorki.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Hailey Baldwin pokazała, jak świętowali urodziny Justina Biebera

Żona popularnego piosenkarza Justina Biebera słynie z gładko ulizanych włosów, upiętych wysoko w ciasny kok. To dzięki niej zresztą fryzura ta stała się w ostatnim czasie tak popularna - tiktokerka prowadząca konto o nazwie @mellbelles nie jest jedyną influencerką, która inspiruje się modowymi trikami Hailey. Tym razem jednak upodobnianie się do gwiazdy nie przyniosło jej nic dobrego.

Chciała wyglądać jak Hailey Bieber. Zaczęła tracić włosy

Tiktokerka na swoim profilu zajmuje się głównie modą, urodą i pielęgnacją. Influencerka nagrała krótki film, w którym wyjaśniła, że w wyniku zbyt częstego upinania włosów na wzór Hailey Bieber, zaczęła je tracić.

Do wszystkich moich dziewczynek, które przez całe lato bujały się z ciasnym, gładkim kokiem Hailey Bieber, a teraz mają problem z wypadaniem włosów i cofającą się linią włosów… Gdzie jesteście?

- dodała w opisie wideo.

"Teraz mogę się tak czesać tylko raz w tygodniu"

Okazało się, że podobne doświadczenia dzieli z nią wiele internautek. Wiele z nich wskazywało, że wciąż noszą takie fryzury, ale znacznie rzadziej. Inne podkreślały, że kluczem do utrzymania włosów w dobrej kondycji jest odpowiednia pielęgnacja i rutyna z nią związana. 

"Teraz mogę się tak czesać tylko raz w tygodniu" - wyznaje jedna z obserwatorek.

Tracę kosmyki włosów, a moje włosy bardzo się przerzedziły w ciągu ostatniego miesiąca

- wtrąca inna, podkreślając jednak, że jej zdaniem duża rolę odgrywa tu tracenie włosów w obecnej porze roku.

"Robię dwa razy w tygodniu kurację z olejkiem i rozmarynem, więc wszystko jest w porządku" - wskazuje inna użytkowniczka Iiktoka.

"Spinki do włosów pomagają mi bardziej Czuję, że nie ciągną mi włosów tak mocno" - czytamy w kolejnym komentarzu pod filmem.

Zauważyłam jakoś tydzień temu, że moja środkowa część głowy z przodu łysieje i przypomniałam sobie, jak często robiłam tę fryzurę. Mam nadzieję, że to odrośnie z powrotem

- pisze inna internautka.

Źródło: Tiktok

Więcej o: