64-letnia Madonna opublikowała niepokojący filmik. "To jest okropne! Co się stało z prawdziwą Madonną?"

Madonna od zawsze uwielbiała przekraczać wszelkie granice. Szokowała swoimi tekstami piosenek, scenicznymi kostiumami i stylizacjami. Teraz 64-letnia artystka zrobiła się wyjątkowo aktywna w mediach. Jej zachowanie od jakiegoś czasu niepokoi fanów: "Obrzydliwe".

Madonna to niekwestionowana królowa muzyki pop. Artystka od ponad 40. lat na scenie inspiruje i jednocześnie szokuje fanów. Ostatnie zachowanie gwiazdy jest jednak bardziej zaskakujące niż dotychczas. Nowe nagrania Madonny na Instagramie czy TikToku zaczęły niepokoić jej fanów. "Czas na emeryturę" — piszą internauci.  

Zobacz wideo Odmieniona Madonna na TikToku

Więcej treści znajdziesz na Gazeta.pl

Metamorfoza Madonny zaskakuje. Tak teraz wygląda 64-letnia artystka 

Madonna od jakiegoś czasu regularnie publikuje treści na Instagramie i TikToku. Fani od zawsze doceniali ją za przekraczanie granic, łamanie konwenansów i podążanie własnymi ścieżkami. Artystka była znana ze swoich odważnych tekstów i równie rockandrollowego wizerunku. W wieku 64 lat nie zrezygnowała z niekonwencjonalnych stylizacji i dalej imponuje niesamowitą formą i młodym wyglądem. Ostatnie zmiany w wizerunku gwiazdy zaczęły jednak niepokoić jej fanów. Artystka zaczęła udostępniać posty, na których jest nie do poznania. Nie tylko regularnie zmienia kolor włosów (niedawno przefarbowała się na różowo, a teraz znów wróciła do blondu), ale też rozjaśniła brwi.  

Gdyby nie podpis, to w życiu bym nie zgadła, że to Madonna! 

— Pisali internauci. 

 

Madonna niepokoi fanów. "Czas na emeryturę" 

Ostatnie posty Madonny jeszcze bardziej zaczęły niepokoić jej fanów. Niektórzy twierdzą, że artystka na siłę próbuje zachować młody wygląd i image. Przekonują w komentarzach, że takie zachowanie jest nieodpowiednie dla 64-letniej kobiety. Artystka coraz częściej jest posądzana także o retuszowanie zdjęć i rywalizację z młodszą córką. 

Byłaś moją idolką. Kochałam twoją muzykę i kreatywność. Proszę, skończ z tymi dziwnymi postami. To robi się mroczne i niepokojące
To jest po prostu straszne 
To jest okropne! Co się stało z prawdziwą Madonną? 
Co stało się ze starzeniem z godnością? 
 
Więcej o: