Pamiętacie Viki Gabor z "The Voice Kids"? Teraz wygląda zupełnie inaczej. "Zatkało mnie"

Przygodę z muzyką i telewizją rozpoczynała jako 12-latka. Choć od zakończenia show minęły zaledwie trzy lata, to Viki Gabor przeszła kompletną metamorfozę i nie przypomina już dziewczynki, która stała na scenie "The Voice Kids".

Ma dopiero 15 lat, ale jej utwory już podbijają listy przebojów, a kariery może pozazdrościć niejedna osoba z branży. Viki Gabor dała się poznać widzom, dzięki udziałowi w drugiej edycji programu "The Voice Kids". Jak zmieniła się od tego czasu? 

Marzena RogalskaSukienka Rogalskiej jest idealna na Andrzejki. Ten fason tuszuje to i owo

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Viki Gabor ma problemy z pisaniem po polsku?

Viki Gabor w "The Voice Kids". Po programie jej kariera szybko nabrała tempa

12-letnia Viki zgłosiła się do programu z piosenką Katy Perry "Roar". Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem jej umiejętności, co zapewniło jej udział w kolejnych etapach jako część drużyny Tomsona i Barona. Gabor dostała się do odcinków na żywo i podczas finału zaprezentowała swój pierwszy debiutancki singiel "Time". Choć nie udało się jej zdobyć pierwszego miejsca, to jej kariera szybko nabrała tempa. 

 

Kilka miesięcy później wzięła udział w programie "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019", który udało jej się wygrać. Tym samym została reprezentantką Polski w 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbył się w Gliwicach. Podbiła wówczas serca publiczności utworem "Superhero" i wygrała.  

Roksana WęgielPamiętacie Roksanę Węgiel z "The Voice"? Fani są zszokowani jej przemianą

Obecnie Viki Gabor jest nie do poznania. Aktywnie prowadzi media społecznościowe

Gabor nie zwalnia tempa i na swoim koncie ma już 14 singli oraz dwa albumy studyjne. Przez wiele tygodni rozgłośnie radiowe podbijał utwór nagrany w duecie z Kayah "Ramię w ramię". 15-latka jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi już 775 tysięcy osób. Viki wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze 3 lata temu podczas udziału w talent show, co nie umknęło też uwadze jej fanów: 

Zatkało mnie kompletnie. Boże, jaka ty piękna
Pięknie wyglądasz
Śliczna dziewczynka
Pamiętam jak byłaś młodsza a teraz to cię nie poznaje.
 
Więcej o: