Kupił małą kanapkę z szynką i serem. Pokazał paragon i cenę: "Za takie coś?"

Jeden z użytkowników TikToka, podczas podróży pociągiem, postanowił zamówić sobie coś do jedzienia. Padło na kanapkę. Pokazał zatem, ile zapłacił za to, co otrzymał. Internauci nie kryją swojego zdziwienia: "Cena jakby to była Wenezuela", "A nie lepiej zrobić w domu?".
Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy, makijaże, stylizacje, a także zaskakujące triki i porady. Niektóre osoby chętnie dzielą się również historiami i wybranymi momentami ze swojego życia.

TikTokerka zrobiła dokładnie te same zakupy, co roku temu. 'To nie są suche liczby'Poszła do sklepu po dokładnie takie same produkty, jak rok temu. Różnica szokuje. "Chcę żyć w normalnym kraju"

Kupił małą kanapkę z szynką i serem. Pokazał, ile zapłacił

Inflacja i rosnące ceny to w ostatnim czasie jeden z częściej poruszanych tematów. Niemal wszyscy dostrzegają zmieniające się ceny produktów oraz usług. Jeden z tiktokerów postanowił sprawdzić podczas podróży pociągiem, co najtańszego można zjeść w WARS. 

Jak jakiś czas temu kupowałem kanapkę z kurczakiem za 8 zł, teraz to już 14

- powiedział na nagraniu. Przeglądając menu zdecydował się jednak na małą kanapkę z szynką i z serem, za którą zapłacił 11 zł.

Kanapka trochę sucha. Majonezu była naprawdę znikoma ilość. Ale do rzeczy... Czy jest to smaczne i świeże? Zdecydowanie tak. Czy mieści się to w budżecie studenta? No tak średnio bym powiedział. Tak szczerze, tą kanapką można najeść się na może godzinę podróży

- podsumował.

Chciała być modna i zrobiła laminację brwi. 'Wyglądam jak Jaś Fasola z dwoma ślimakami na czole' (zdjęcie ilustracyjne)Chciała być modna i zrobiła laminację brwi. "Wyglądam jak Jaś Fasola z dwoma ślimakami na czole"

Pod postem pojawiły się komentarze od internautek oraz internautów:

11 zł za takie coś?
Lepiej dać te kilka złotych więcej i mieć żurek
Za 11 zł to w domu 5 takich kanapek zrobisz
Ja w wakacje jadłem pierogi za 27 zł porcja taka, że można się na całą podróż z Gdańska do Warszawy najeść
Na stacji benzynowej taniej
Ten Wars serio ma fajne przekąski, tylko cena jakby to była Wenezuela
A nie lepiej zrobić w domu

- czytamy.

Więcej o: