Kupił małą kanapkę z szynką i serem. Pokazał paragon i cenę: "Za takie coś?"

Jeden z użytkowników TikToka, podczas podróży pociągiem, postanowił zamówić sobie coś do jedzienia. Padło na kanapkę. Pokazał zatem, ile zapłacił za to, co otrzymał. Internauci nie kryją swojego zdziwienia: "Cena jakby to była Wenezuela", "A nie lepiej zrobić w domu?".
Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy, makijaże, stylizacje, a także zaskakujące triki i porady. Niektóre osoby chętnie dzielą się również historiami i wybranymi momentami ze swojego życia.

Kupił małą kanapkę z szynką i serem. Pokazał, ile zapłacił

Inflacja i rosnące ceny to w ostatnim czasie jeden z częściej poruszanych tematów. Niemal wszyscy dostrzegają zmieniające się ceny produktów oraz usług. Jeden z tiktokerów postanowił sprawdzić podczas podróży pociągiem, co najtańszego można zjeść w WARS. 

Jak jakiś czas temu kupowałem kanapkę z kurczakiem za 8 zł, teraz to już 14

- powiedział na nagraniu. Przeglądając menu zdecydował się jednak na małą kanapkę z szynką i z serem, za którą zapłacił 11 zł.

Kanapka trochę sucha. Majonezu była naprawdę znikoma ilość. Ale do rzeczy... Czy jest to smaczne i świeże? Zdecydowanie tak. Czy mieści się to w budżecie studenta? No tak średnio bym powiedział. Tak szczerze, tą kanapką można najeść się na może godzinę podróży

- podsumował.

Pod postem pojawiły się komentarze od internautek oraz internautów:

11 zł za takie coś?
Lepiej dać te kilka złotych więcej i mieć żurek
Za 11 zł to w domu 5 takich kanapek zrobisz
Ja w wakacje jadłem pierogi za 27 zł porcja taka, że można się na całą podróż z Gdańska do Warszawy najeść
Na stacji benzynowej taniej
Ten Wars serio ma fajne przekąski, tylko cena jakby to była Wenezuela
A nie lepiej zrobić w domu

- czytamy.

Więcej o: