Jeszcze niedawno ważyła 50 kg i była "za gruba" na modelkę. Dziś waży 108 kg i robi karierę

Hunter McGrady jest modelką plus size. W ostatnich latach stała się jedną z najbardziej cenionych w branży. Ale początki jej kariery nie były kolorowe. Zarzucano jej, że waży za dużo. Dziewczyna ma 180 cm wzrostu i kilka lat temu ważyła 50 kg.

Piękno nie ma rozmiaru

Hunter McGrady waży 108 kg i jest uznawana za jedną z najbardziej kształtnych kobiet. Ba, 27-letnia gwiazda trafiła na okładkę "Sports Illustrated" i w 2017 roku została okrzyknięta "najbardziej kształtną" modelką w historii pisma.

Choć pionierką w modelingu plus size jest oczywiście Ashley Graham, historia Hunter bezlitośnie obnaża świata mody.

Za gruba na modelkę

Hunter wzięła niedawno udział w instagramowym wywiadzie z fotografem Yu Tsai. Podczas rozmowy opowiedziała o wieloletniej walce z depresją.

Mama przyjechała ze mną na sesję zdjęciową w centrum Los Angeles. Miałam 16 lat. Weszłam tam i wszyscy się na mnie gapili. Podeszła do mnie producentka sesji i powiedziała: "Bardzo nam przykro, ale nie zdawaliśmy sobie sprawy, że jesteś tak duża"

 - wspomina modelka.

 

Dziewczyna przy wzroście 180 cm ważyła 50 kg i słyszała, że nie może zostać modelką. Przy takich wymiarach nie ma szans na karierę w modelingu.

Proszę, zrzuć wagę, w tym rozmiarze nie znajdziesz żadnej pracy

- McGrady opowiada, jakie komentarze słyszała.

Zobacz wideo Modelka Victoria's Secret pozuje w kożuchu projektu Sary Boruc

Influencerka, która inspiruje

Dziś Hunter dobrze czuje się w swoich apetycznych kształtach. Ale zanim doszła do tego miejsca, latami walczyła z depresją. Dzieli się swoją historią. Prowadzi spotkania i wykłady na temat samoakceptacji. A w mediach społecznościowych, na profilu na Instagramie chętnie pozuje w bieliźnie, obcisłych sukienkach i strojach kąpielowych.

Więcej o: