Oto najbardziej nieśmiałe znaki zodiaku. Potrzebują czasu, żeby się przed kimś otworzyć

Kiedy ich poznasz, mogą wydawać się niemili. Daj im jednak drugą szansę. Te znaki zodiaku są po prostu nieśmiałe i mogą potrzebować więcej czasu od innych, żeby się otworzyć. Kiedy już to zrobią, są cennymi przyjaciółmi.

Wiele osób wierzy, że data urodzenia zdradza szczegóły naszego charakteru. Osoby spod tych znaków najlepiej czują się w swoim towarzystwie lub w gronie najbliższych. Nie lubią być w centrum uwagi i rzadko dzielą się z nieznajomymi swoimi prywatnymi sprawami. O kim mowa? 

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Panna nie daje ponieść się emocjom. To typ samotnika 

Panny cechuje spokój, opanowanie i nieśmiałość. Lubią mieć poukładane sprawy i wolny czas tylko dla siebie, w którym będą mogły się wyciszyć. Najczęściej są zamknięte w sobie, dlatego ciężko przychodzi im zwierzanie się innym. W towarzystwie najczęściej pełnią funkcję opiekuna i obserwatora. W konfliktach bywają głosem rozsądku. Są pewne swojego zdania i intuicji, więc nie oczekuj, że Panna będzie prosić cię o radę.  

Ewelina Lisowska "Boski" sweter Eweliny Lisowskiej jest idealny na jesień

Waga nie znosi konfliktów. Często dla wyciszenia potrzebuje czasu dla siebie 

Wagi najbardziej cenią w życiu harmonię i spokój. Od dużych grup znajomych wolą więc małe grono przyjaciół. Za wszelką cenę unikają kłótni, a wszelkie konflikty są dla nich wyjątkowo niekomfortowe.  Osoby spod tego znaku są bardzo charyzmatyczne, ale trzeba je dobrze poznać, żeby to zauważyć. Na pierwszym spotkaniu z nową osobą bywają zazwyczaj ciche i stoją na uboczu. Nie lubią być w centrum uwagi. Potrzebują dużo czasu dla siebie i nie lubią, kiedy ktoś narusza ich przestrzeń.  

Empatyczne Raki bywają nieśmiałe. Wyróżnia je wyjątkowa wrażliwość 

Raki to chyba najbardziej uczuciowe znaki zodiaku w całym horoskopie. W życiu kieruje się głosem serca i jest bardzo empatyczną osobą. Z natury jest introwertyczny i spokojny. Potrzebuje bezpiecznej przestrzeni, żeby zająć się na spokojnie swoimi emocjami i je przemyśleć. Niektórzy uważają, że nie bez powodu ma skorupę. Osoby spod tego znaku często chowają się w swoim "pancerzu".  

Więcej o: