Doda wprawiła fanki i fanów w osłupienie. "Takie ciało powinno być nielegalne"

Doda podzieliła się na Instagramie odważnym zdjęciem i po raz kolejny wywołała niemałe poruszenie wśród fanek i fanów. Patrzą nie tylko na jej figurę, lecz także na włosy! - "Wołajcie straż bo Instagram płonie", "O bosz, kobieto" - komentują.
Zobacz wideo Doda o nowej płycie. "Nie chcę zarabiać na swoich traumach"

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Ku uciesze ogromnej rzeszy fanek i fanów, jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie z ponad milionem swoich obserwatorek i obserwatorów dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Przez wiele osób, Doda uważana jest także za jedną z atrakcyjniejszych kobiet polskiego show-biznesu.

Doda zapowiedziała nowy teledysk odważnym zdjęciem. "O matko i córko"

Doda chcąc zapowiedzieć premierę teledysku do piosenki "Wodospady", opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym zapozowała w odważnym, mocno wyciętym stroju. Uwagę zwraca jednak nie tylko figura gwiazdy, lecz także fryzura. Tym razem Doda postawiła na loki, które zdaniem fanek i bardzo jej pasują.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy:

Wołajcie straż bo Instagram płonie
Hot foto takiej tam 16-latki
Ale ty masz ciało, po prostu sztos i szacun
Wiedziałem, że ciało masz świetne....Ale tym zdjęciem roz***ałaś system
Takie ciało powinno być nielegalne
Cudownie ci w tych włosach
O matko i córko
Cudnie ci w lokach!

- czytamy.

 Jak Doda dba o swoją figurę? "Dziś mam 38 lat i ciało dwudziestolatki, ale nie wystarczyłyby mi same geny po ojcu sportowcu!"

Doda na swoim Instagramie wielokrotnie powtarza, że swój wygląd oraz figurę zawdzięcza przede wszystkim diecie. Do tego dochodzi także regularna aktywność fizyczna oraz higieniczny tryb życia. - Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja po prostu lubię. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię - napisała w jednym z postów.

Więcej o: