Jennifer Lopez pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani: Normalnie aż trudno w to uwierzyć!

Jennifer Lopez zafundowała swoim fanom na Instagramie małą podróż w czasie. Gwiazda opublikowała zdjęcia, które zostały zrobione 20 lat temu. Internautki oraz internauci nie wierzą własnym oczom: "Spójrz na siebie!".
Zobacz wideo Pielęgnacyjny rytuał Jennifer Lopez, który odejmuje lat. Zajmuje mniej niż 5 minut

Jennifer Lopez od lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet na świecie. Swoją karierę rozwija nie tylko jako piosenkarka, lecz także aktorka, tancerka, producentka oraz businesswoman. W 2011 roku przez magazyn "People" uznana została za najpiękniejszą kobietę na świecie, a rok później Forbes nazwał ją najbardziej wpływową gwiazdą. Mimo upływu lat, Jennifer Lopez nieustannie przez wiele osób uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet na świecie. Patrząc na jej zdjęcia, często aż trudno uwierzyć, że JLo skończyła w tym roku 53 lata.

Naomi Campbell w drodze na Paris Fashion Week w 2019 roku 52-letnia modelka pozuje w skąpym bikini. Dla niej czas się zatrzymał

Jennifer Lopez na zdjęciu sprzed 20 lat. "Cały czas ta sama dziewczyna"

Jennifer Lopez z okazji 20-lecia jednego ze swoich albumów podzieliła się ostatnio na swoim instagramowym profilu kilkoma niepublikowanymi wcześniej zdjęciami, które zrobione zostały właśnie 20 lat temu. - To szalone widzieć, jak mówię o pokazaniu moim dzieciom tego albumu za 20 lat i oto jesteśmy!!! Tak wiele się zmieniło... Ja się zmieniłam... ale niektóre rzeczy pozostały takie same. Życie jest poetycznie piękną, a czasem złamaną drogą... - napisała na Instagramie.

 

Joanna Samojłowicz Pamiętacie Blondynkę z "Kilera"? Zniknęła z show-biznesu. Co u niej?

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

Normalnie aż trudno w to uwierzyć, że minęło 20 lat!
Spójrz na siebie!
Cały czas ta sama dziewczyna
Ikona
Jesteś zbyt piękna
Wyglądałaś pięknie
Byłaś piękna, jesteś piękna i zawsze będziesz piękna
Najpiękniejsza dziewczyna na całym świecie
Po prostu zjawiskowa
Prawie się nie zmieniłaś

- czytamy.

Jak Jennifer Lopez dba o swój wygląd?

Jak twierdzi Jennifer Lopez, od lat stawia przede wszystkim na pielęgnację i nie zapomina o kremie z wysokim filtrem. Kiedyś obowiązkowym elementem w jej kosmetyczce była oliwa z oliwek, a teraz są to jej kosmetyki, które mają oliwę w swoim składzie. - Nigdy nie miałam botoksu. Nie jestem tego typu osobą. Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy to robią, ale to nie dla mnie. Bardziej interesuje mnie naturalne podejście do pielęgnacji skóry - powiedziała w jednym z wywiadów.

Więcej o: