Doda i Mandaryna opublikowały wspólne fotografie. Dzieli je 15 lat. "Na to zdjęcie czekali wszyscy"

Doda znana jest z poczucia humoru i dystansu do siebie. Jakiś czas temu postanowiła opublikować na Instagramie zdjęcie z 2005 roku, na którym zapozowała z Mandaryną. Gdy kobiety spotkały się po latach, postanowiły je odtworzyć.

Dorota Rabczewska, znana jako Doda, od lat jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Zdecydowanie należy również do tych najbardziej kontrowersyjnych, gdyż zawsze mówi, to co myśli. Lubi zachwycać, ale i szokować. Jak zmieniła się na przestrzeni lat?

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Doda na sesji zdjęciowej pozuje w odważnej bieliźnie

Doda i Mandaryna opublikowały wspólne zdjęcie z 2005 roku

Doda swoją karierę zaczęła, gdy w modzie były tlenione blond włosy, mocny, przerysowany makijaż i wycięte ubrania pełne cekinów. Gdy jakiś czas temu spotkała się z Mandaryną, czyli Martą Wiśniewską, postanowiły odtworzyć zdjęcie sprzed 15 lat. W swoich mediach społecznościowych opublikowały okładkę magazynu "Gala" z 2005 roku, gdzie pojawiły się obie, oraz wspólne, aktualne zdjęcia, które Doda porównała do innego ujęcia sprzed lat. Widać na nich, jak bardzo artystka się zmieniła.

Gigantyczna metamorfoza Doroty Rabczewskiej. "Przez te 15 lat spełniłam swoje marzenia"

Doda zachwyca nie tylko talentem, ale i figurą oraz olbrzymim poczuciem humoru połączonym z dystansem do siebie. Na opublikowanym zdjęciu z 2005 roku, zarówno ona, jak i Mandaryna, mają mocny i ciemny makijaż oczu, rozjaśnione blond włosy oraz błyszczące i sporo wycięte podkoszulki. Jedno trzeba przyznać, Dorota Rabczewska przeszła od tego czasu olbrzymią metamorfozę. 

 
Na to zdjęcie czekali wszyscy. Dla mnie jest wyjątkowo symboliczne, bo przypomina mi, że przez te 15 lat spełniłam swoje marzenia, zrealizowałam cele, podołałam wyzwaniom. No i zaczęłam się mieścić w kadrze. Kiedy patrzę teraz, na 20-letnią siebie, z uśmiechem myślę: nie było łatwo kochana, ale było warto.

- napisała pod zdjęciem. Te same fotografie opublikowała na swoim Instagramie Mandaryna, która mimo zmiany stylu, niewiele się zmieniła. Choć przekroczyła czterdziestkę, wciąż wygląda bardzo młodo i kobieco. Panie podziękowały sobie za spotkanie. Mimo że kiedyś media rozpisywały się o ich konflikcie, jak widać, dziś nie pozostał po nim żaden ślad. 

 

Doda i Mandaryna na wspólnym zdjęciu 15 lat później

Doda, w swojej relacji na Instagramie, postanowiła opublikować jeszcze jedną fotografię sprzed lat. To właśnie to zdjęcie odtworzyła wraz z Mandaryną.

Doda i MandarynaDoda i Mandaryna instagram.com@dodaqueen

Więcej o: