Syn Pawła Deląga ma już 29 lat. Podobny do znanego taty? "Wow, po prostu wow"

Paweł Deląg uważany jest za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn w Polsce. Niewiele osób jednak wie, że aktor ma 29-letniego syna, który jest równie przystojny. - "Widać, że dobre geny zostaly przekazane", "Przystojny syn... ale ojciec nie do pobicia w tej kwestii..." - komentują internautki.
Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Paweł Deląg jest bez wątpienia jednym z najprzystojniejszych aktorów w Polsce. Studiował na wydziale aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Przez pierwsze lata swojej aktywności zawodowej związany był z teatrami. Pojawił się w takich produkcjach, jak "Lista Schindlera", "Chłopaki nie płaczą" czy "Quo Vadis?". Był na okładce wielu magazynów, a przez wiele kobiet uważany jest za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Należy jednak do grona polskich gwiazd, które bardzo chronią swojej prywatności.

Paweł Deląg ma 29-letniego syna. "Podobni jak dwie krople wody"

Aktor publicznie nie wypowiada się raczej na tematy osobiste i dba także o prywatność swoich najbliższych. Przez wiele lat ukrywał nawet, że jest ojcem dwóch synów. Jakiś czas temu postanowił jednak zrobić wyjątek i opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoim synem Pawłem Delągiem Juniorem, który jest owocem związku z Katarzyną Gajdarską. - Dwaj Panowie D jak Deląg po pracy ;) - napisał wówczas.

 

Ich wspólne zdjęcie zrobiło furorę w sieci:

Obywaj przystojni
Podobni jak dwie krople wody
Widać, że dobre geny zostały przekazane
Przystojny syn... ale ojciec nie do pobicia w tej kwestii...
Wow, po prostu wow
O mamusiu...

- komentowały internautki.

 

W tym roku Paweł Deląg Junior został ojcem, a Paweł Deląg dziadkiem. - Kiedyś jak byłem małym 3 letnim chłopcem podobno powiedziałem takie zdanie "bez dzieci świat byłby smutny i by pochlipywał". Bycie ojcem to największe wyzwanie ale i nagroda każdego mężczyzny i cieszę się że mogę iść tą drogą! - napisał pod jednym z ostatnich zdjęć.

 
Więcej o: