Potrzyj nią kran, a będzie wyglądał jak nowy. "Wreszcie pozbędę się osadu"

Domowe czynności związane z utrzymaniem czystości w domu mogą być nie tylko prostsze, ale również niezajmujące dużo czasu. W internecie pojawiła się coraz to więcej nowych trendów związanych ze sprzątaniem. Na platformie TikTok kobieta pokazała nieoczywiste rozwiązanie na czysty kran w domu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Myśląc o domowych sposobach utrzymania czystości kranu w domu, pierwsze co przychodzi nam na myśl to użycie octu czy płynu do naczyń. Okazuje się, że aby doczyść zabrudzony brud, sprawdzi się również przedmiot, który zazwyczaj trzymamy w piórniku. Użytkowniczka platformy TikTok prowadząca kanał pogotowie_sprzatajace pochwaliła się jednym z niecodziennych sposobów utrzymania czystości.

Ewa WachowiczEwa Wachowicz w modnym płaszczu. Fani zachwyceni

Zobacz wideo Jak wyczyścić kran i usunąć osad z kamienia? Podpowiadamy

Jak usunąć osad z kranu? Prosty trik z TikToka, dzięki któremu będzie wyglądał jak nowy

Twarda woda w połączeniu z użyciem mydła sprawia, że na naszych łazienkowych bateriach pojawia się ciężki do usunięcia osad. Częste i regularne sprzątanie może pomóc pozbyć się tego problemu, lecz nie zawsze. Najtrudniejsze do usunięcia zabrudzenia znikną, gdy wykorzystaj sprytny trik z TikToka z użyciem gumki do ścierania! Prowadząca kanał pogotowie_sprzatajace kobieta zdradziła, że dzięki właściwościom ścierającym przedmiot upora się nie tylko z ołówkiem i kredkami, ale także z zalegającym i nieestetycznym osadem z kamienia. 

Potrzyj nią kran, a brud zniknie w mgnieniu oka. Reakcja internautów

W komentarzach pod załączonym filmikiem pojawiło się nie tylko wiele słów zachwytu nad niecodziennym wykorzystaniem gumki do ścierania. Nie zabrakło również zaskoczenia. Obserwatorzy pochwalili się swoimi odczuciami i doświadczeniami.

Jestem ciekawa, jak ktoś to odkrył.
Na płytkach też się sprawdza na zabrudzenia, próbowałam.
Nie tylko osad, ale jeszcze zabrudzenia na trampkach i butach sportowych i na roletach
Już wiem, co zrobię z moimi wszystkimi gumkami do mazania, w końcu się na coś przydadzą.
Genialna rzecz, jutro kupuje.
Wreszcie pozbędę się osadu z mojej baterii.
Więcej o: