"Bycie mamą było moim największym marzeniem". Anna Lewandowska odpowiada Kaczyńskiemu szczerym wyznaniem

Anna Lewandowska głośno i dosadnie powiedziała "Dość!". W najnowszym, wzruszającym wpisie na Instagramie, poinformowała fanów o tym, że w przeszłości straciła ciąże. Dodała również, że jako kobieta i mama, czuje się dotknięta ostatnimi wypowiedziami polityków.

Choć na co dzień Anna Lewandowska trzyma się z dala od polityki i nie porusza tematów z nią związanych, tym razem głośno i wyraźnie wyraziła swoje zdanie na temat skandalicznych słów, jakie kilka dni temu wypowiedział Jarosław Kaczyński. Jego wystąpienie wzbudziło w niej wiele emocji, którymi podzieliła się we wpisie na Instagramie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Anna Lewandowska o aktywności fizycznej w ciąży

Anna Lewandowska postanowiła odpowiedzieć Kaczyńskiemu. Zdobyła się na odważne wyznanie

Polityk po raz kolejny poruszył temat dotyczący mniejszej ilości urodzeń w Polsce. Jego zdaniem jest to spowodowane faktem, że młode kobiety nadużywają alkoholu, co z kolei ma wpływać na problemy z płodnością. - Jeżeli na przykład utrzyma się taki stan, że do 25. roku życia dziewczęta, młode kobiety, piją tyle samo co ich rówieśnicy, to dzieci nie będzie — powiedział 5 listopada podczas wystąpienia w Ełku. Wiele Polek postanowiło odpowiedzieć na te oburzające słowa. Wśród nich znalazła się też Anna Lewandowska. W najnowszym poście na Instagramie zdecydowała się na odważne, choć poruszające wyznanie.

Anna Lewandowska przyznała, że zanim została mamą, straciła ciąże. Powiedziała "DOŚĆ!"

Anna Lewandowska przyznała, że bycie mamą było jej największym marzeniem. Zanim jednak udało się je spełnić, doświadczyła poronienia. We wpisie nie ukrywała swojej złości na zachowania polityków, którzy zamiast zająć się realnymi problemami, w niesprawiedliwy sposób oskarżają kobiety.

DOŚĆ! Jestem zła, gdy widzę, że politycy w niesprawiedliwy sposób oskarżają kobiety, zamiast dostrzegać realne problemy. Jako kobieta i matka czuję się bardzo dotknięta ostatnimi wypowiedziami. Bycie mamą było moim największym marzeniem. Zanim się spełniło niestety, podobnie jak inne kobiety, doświadczyłam także poronienia.

- napisała pod czarno-białym zdjęciem. Odniosła się również do statystyk, wedle których co piąta para w Polsce bezskutecznie stara się o dziecko i jest to związane z wieloma czynnikami. Stres, problemy ze zdrowiem czy hormonami to tylko niektóre z nich. Trenerka zwróciła również uwagę, że nie tylko samo zajście w ciąże może być trudne, ale również utrzymanie jej. Poprosiła, by nie oceniać kobiet, które walczą o to, by mogły zostać mamami. 

 
Więcej o: