Prezent na mikołajki dla kolegi. Pomysły na podarunki, które spodobają się każdemu mężczyźnie

Prezent na mikołajki dla kolegi z pewnością powinien być dobrze przemyślany. Nie musi być nawet bardzo drogi, ale warto, aby trafiał w gust osoby obdarowywanej. Na szczęście możemy wybierać pomiędzy evergreenami a kreatywnymi podarunkami.

Prezent dla kolegi na mikołajki - podstawowe kwestie

Jak wybrać prezent dla kolegi na mikołajki? Z pewnością nie jest to łatwe dlatego, że na rynek rzucone zostają całe masy rzeczy, które z powodzeniem mogą służyć za świąteczne podarunki. Nie zawsze jednak ich wybór będzie tym optymalnym.

Jaki przede wszystkim powinien być prezent dla kolegi na mikołajki? Nie zawsze musi tu chodzić o taki, który będzie wyjątkowo drogi lub wyszukany. Z pewnością bardziej warto zadbać o to, aby był zgodny z upodobaniami obdarowanego lub mógł zostać poddany personalizacji. Nierzadko dobre wrażenie robią też sympatyczne drobiazgi - zwłaszcza te, które kojarzymy z czasem świątecznym.

Prezenty dla kolegi na mikołajki - ciekawe pomysły za nieco większą kwotę

Dobre prezenty dla kolegi na mikołajki? W gruncie rzeczy każdy sklep z podarunkami oferuje takie, które mogą się sprawdzić. Podstawą zawsze powinno być dopasowanie konkretnego gadżetu do zainteresowań i preferencji danego mężczyzny. Interesują cię ciekawe prezenty dla kolegi na mikołajki? Z pewnością mogą się sprawdzić:

 • zestaw do pielęgnacji brody - prawdziwe ABC dla każdego brodacza, któremu zależy na oryginalnym wyglądzie i zadbanym zaroście;
 • słuchawki bezprzewodowe - wygodne i nowoczesne, doceni je każdy fan muzyki;
 • gra komputerowa - nowość lub klasyka w zależności od pomysłu i upodobań;
 • pierwszy dron - na rynku można znaleźć urządzenia w różnych cenach i o rozmaitych możliwościach.
Zobacz wideo Mikołaj ma 24 godziny, by dotrzeć do 200 mln dzieci

Prezenty na Mikołaja dla kolegi: klasyka

Jakie jeszcze warto rozważyć prezenty na Mikołaja dla kolegi? Z pewnością dobrze czasami sięgnąć po klasyczne rozwiązania. Być może są dość typowe, ale wielu obdarowanych i tak bardzo się z nich cieszy. Obecnie takimi rozwiązaniami mogą być:

 • dobra książka - co roku w okolicach mikołajek i Bożego Narodzenia ma miejsce wiele interesujących premier i być może warto skorzystać z jednej z nich;
 • płyta z muzyką ulubionego zespołu - prawda, że Internet zmienił nastawienie do takich prezentów, ale i tak wielu z nas uwielbia płyty ulubionych wykonawców;
 • abonament platformy streamingowej - możliwe, że spędzenie wolnego czasu z ulubionymi filmami i serialami będzie szczególnie miłe;
 • mapa zdrapka do zawieszenia na ścianie - pozwala wskazać te miejsca na planecie, w których się już było;
 • dobrze wyposażona skrzynka na narzędzia - coś odpowiedniego dla każdego majsterkowicza;
 • eleganckie spinki do mankietów - piękne drobiazgi, atrybut eleganckiego mężczyzny. 

Co na mikołajki dla kolegi? Sympatyczne drobiazgi

Jakie rzeczy jeszcze warto wybrać? Co kupić na mikołajki dla kolegi? Z pewnością dobrze sprawdzą się też typowo świąteczne drobiazgi, które zawsze wprowadzają w dobrą i bożonarodzeniową atmosferę. Z pewnością mogą się wśród nich znaleźć:

 • bombka na stojaku - można ją np. zabrać do pracy i ustawić na biurku;
 • świąteczny sweter - zawsze rodzi przyjemne skojarzenia;
 • świąteczna skarpeta z łakociami - lubianymi także przez mężczyzn;
 • krawat ze świątecznym wątkiem - w sam raz na eleganckie, ale niezbyt formalne spotkania bożonarodzeniowe;
 • dobrej jakości słodycze - oczywiście w świątecznym przybraniu.

Fajny prezent dla kolegi na mikołajki? Personalizacja to podstawa

Co zrobić, aby fajny prezent dla kolegi na mikołajki został ciepło przyjęty? Dobrym pomysłem może być jego personalizacja. Kubek, koszulka czy puszka z dobrej jakości herbatą będą o wiele ciekawszymi opcjami wówczas, gdy doposaży się je w wyszywany, grawerowany lub wypalany napis o treści miłej dla danej osoby.

Zobacz też: Prezent na mikołajki dla dziewczyny - coś dla It girl, wytwornej damy oraz tej praktycznej

Więcej o: