Anna Mucha bez filtra i photoshopa. Pokazała siwe włosy. "Nie wierzę, to nie ty"

Anna Mucha podzieliła się na Instagramie nowym zdjęciem. - No filter, no photoshop - napisała. Część fanek ma jednak wątpliwości. - Jaki jest sens pokazywania zdjęcia, na którym się nijak nie jest do siebie podobnym i podpisywania, że bez filtrów - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan nie je mięsa, nie pije alkoholu, ale jesienią jeden produkt ratuje jej życie. Jaki?

Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju, a zdaniem wielu osób także jedna z najatrakcyjniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Ku uciesze wielu fanek i fanów, Anna Mucha aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 946 tys. osób, z którymi aktorka regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. 

Anna Mucha pokazała siwe włosy. "Im starsza, tym lepsza"

Anna Mucha opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu nowe zdjęcie, na którym zapozowała z widocznymi siwymi kosmykami. Jak twierdzi aktorka, fotografia powstała bez użycia filtrów czy photoshopowych poprawek. - No filter, no photoshop. Light only ;) miłego wieczoru! - napisała w opisie.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów. Jedni podziwiają aktorkę za pokazani siwych włosów, inni uważają natomiast, że do zdjęcia zostały jednak użyte filtry:

Ładne kłamstewko. Oczywiście, że filter. Przecież tak Aniu nie wyglądasz
Piękna
Ja nie wytrwałam w naturalnej siwiźnie... czułam się koszmarnie. Brawo za odwagę
No ładne zdjęcie, ale jaki jest sens pokazywania zdjęcia, na którym się nijak nie jest do siebie podobnym i podpisywania, że bez filtrów...
Światło dużo może zadziałać. Brawo!!! A wy kobietki przestańcie dowalać jedna drugiej. Powiem jedno @taannamucha tak jak winko. Im starsza, tym lepsza. Kochana wyglądasz cudnie
Nie wierzę, to nie ty, ty jesteś ładniejsza
Najpiękniejsza polska aktorka
Pani Aniu wprowadza pani nową modę na urodę, czyli naturalność ponad wszystko. Przyłączam się i od dzisiaj nie farbuję. Zakochałam się w tej naturze
Dzięki tobie inaczej patrzę na siwe włosy i... to jest takie sexy

- czytamy.

Więcej o: