Vera Wang ma 73 lata i "nic się nie starzeje". Ludzie nie wierzą, że to tylko natura

Vera Wang jest jedną z tych kobiet, dla której uplywający czas jest niesamowicie łaskawy. Choć projektantka skończyła w tym roku 73 lata, wiele osób twierdzi, że "wygląda i ubiera się jak 20-latka". - Myślę, że ona jest wampirem - piszą fani pod nowymi zdjęciami. Jak twierdzi, sekretem jej młodego wyglądu są trzy elementy. Jeden szczegół naprawdę zaskakuje!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Vera Wang to pochodząca z Chin, ale mieszkająca w Nowym Jorku jedna z najpopularniejszych projektantek na świecie. Vera Wang studiowała historię sztuki w Sarah Lawrence College, a następnie, przez około 6 lat pracowała w dziale mody magazynu "Vogue". Następnie przez dwa lata pracowała u Ralpha Laurena, po czym zdecydowała się założyć własną markę. Nie da się ukryć, że projektantka intryguje swoim wyglądem, gdyż mimo upływu lat, niewiele się zmienia i zupełnie nie wygląda na swoje 73 lata.

Paulina Porizkov Fani nie wierzą, że nie poszła pod skalpel. Była modelka o botoksie

Vera Wang ma 73 lata i zdumiewa swoim wyglądem. "Ta kobieta się nie starzeje"

Ostatnio w sieci pojawiły się nowe zdjęcia projektantki, które po raz kolejny spowodowały niemałe poruszenie wśród internautek oraz internautów. Vera Wang pojawiła się CFDA Fashion Awards w czarnym total looku, który składał się z krótkiej sukienki, zakolanówek i bardzo wysokich butów. - Nikt na świecie nie wygląda tak jak ty - napisała jej Sharon Stone. Pod zdjęciami pojawiło się także wiele innych komentarzy:

Ona ma 73 lata? Wow!
Myślę, że ona jest wampirem. Pani Wang nic się nie starzeje
Vera jest coraz lepsza
Wygląda i ubiera się jak 20-latka
Ta kobieta się nie starzeje

- czytamy.

 

Sekret młodego wyglądu Very Wang

Wiele osób od lat zastanawia się, co robi projektantka, by zachować młody wygląd Nie wszyscy wierzą bowiem, że stoją za tym wyłącznie geny oraz styl życia. Ona jednak twierdzi, że zawdzięcza to przede wszystkim treningom w czasie, gdy była nastolatką, odpoczynkowi oraz diecie. - Byłam zawodową łyżwiarką figurową w Stanach Zjednoczonych i tancerką w Balanchine School of American Ballet. Myślę, że kiedy spędzasz pierwsze 16 lat swojego życia w taki sposób, w pewnym sensie to zostaje z tobą. Związane jest to z pamięcią mięśniową - powiedziała Vera Wang w rozmowie z magazynem "People". Teraz ćwiczy jedynie od czasu do czasu. - Sporadycznie to dobre określenie - przyznała. 

Natalia Oreiro Natalia Oreiro pozuje nago. "Ona się nie starzeje"

Projektantka przykłada także ogromną uwagę do snu. - To klucz do przetrwania w pracy i wychowania dwójki dzieci. Nie sądzę, żebym dała radę, gdybym nie mogła spać. Muszę odpoczywać, bo dzięki temu się regeneruję. A więc sen to coś bardzo ważnego i na pewno wódka, bo wspaniale odpręża - powiedziała w tym samym wywiadzie.

Z kolei w rozmowie z "Harper's Bazaar" opowiedziała, że sypia po 7-8 godzin, a w sypialni utrzymuje bardzo niską temperaturę. Swój dzień rozpoczyna się od zdrowego śniadania - zwykle jest to jogurt ze świeżymi owocami lub jajka z kiełbasą z kurczaka, w niedzielę łosoś z ciemny pieczywem i cytryną. W porze lunchu jada sushi z brązowym ryżem i warzywami, chińskie brokuły gotowane na parze z chudym kurczakiem i ryżem albo sałatkę z karczochami. Bardzo pilnuje także picia dużej ilości wody, a ostatni posiłek zjada około 19.30. Jak przyznaje, nie przepada za jedzeniem, ale musi karmić swój mózg.