Natalia Siwiec eksponuje piersi w odważnym bikini. Fani podzieleni. "Boskie ciało", "zbyt dużo odsłania"

Natalia Siwiec nie boi się pokazywać swojego ciała. W mediach społecznościowych po raz kolejny opublikowała nagranie w wyjątkowo skąpym stroju kąpielowym, które wywołało lawinę komentarzy, nie tylko tych przychylnych. Celebrytka nie pozostawiła ich bez odpowiedzi.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Natalia Siwiec to jedna z naczelnych influencerek w Polsce. Jej profil na Instagramie jest bogaty w codzienne relacje i posty. Obserwuje ją przeszło ponad 1,3 miliona osób. Na jej tablicy znajdziemy nie tylko sponsorowane posty, ale również zdjęcia i nagrania w bikini, które w jednych budzą podziw, a w innych raczej negatywne emocje.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi - szybkie strzały. Woli wakacje z Lipińską czy Siwiec?

Odważny strój kąpielowy damski. Ten model odsłonił naprawdę wiele

Influencerka zaprezentowała się w plażowym looku z wyjątkowo skąpym strojem kąpielowym. Jest to odważny model w cętki z różowym akcentem i cielistym materiałem przy biuście, który sprawia wrażenie, jakby bikini wiele odkrywało. Gwiazda, dobrała dodatki w postaci stylowych okularów przeciwsłonecznych, w kształcie serca. Natalia Siwiec w rytm muzyki porusza się na załączonym nagraniu.

 

Natalia Siwiec opublikowała nagranie w odważnym stroju kąpielowym. W komentarzach burza

Opublikowane nagranie wzbudziło wiele emocji wśród fanów, przede wszystkim ze względu na wybór odważnego i skąpego stroju kąpielowego przez Natalię Siwiec. Pod postem pojawiło się wiele komplementów, słów zachwytu, ale nie tylko. 

Boskie ciało
Przepiękny strój
Ciało piękne i kostium też
Cudne ciało i piękny kostium
Widzę tutaj przepiękne ciało

Nie zabrakło też krytycznego spojrzenia na wizerunek Siwiec w stroju kąpielowym.

Nie podoba mi się ten kostium.
W życiu nie założyłabym takiego kostiumu.
Jak dla mnie zbyt dużo odsłania, zbyt mało pozostawia do wyobrażeń.
Więcej o: