Anna Wendzikowska organizuje warsztaty z "ceremonią kakao i balijskim oczyszczeniem". Cena zwala z nóg

Anna Wendzikowska po odejściu ze stacji TVN postanowiła ruszyć z nowymi projektami biznesowymi. Celebrytka zaczęła organizować specjalne wyjazdy na Bali z rozwoju osobistego w zawrotnej cenie. Dni uczestników będą wypełnione wieloma atrakcjami.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Gwiazda, oznajmując w mediach społecznościowych, że doświadczyła mobbingu, odeszła z telewizji śniadaniowej. Anna Wendzikowska od lat pełniła posadę jednej z prowadzących program "Dzień dobry TVN", gdzie rozmawiała z wieloma gwiazdami z Hollywood. Prezenterka dziś nie jest związana z żadną redakcją i postawiła na rozwój własnych biznesów.

Zobacz wideo Olejnik uderza w Wendzikowską? "Była traktowana jak gwiazda!"

Anna Wendzikowska zachęca do udziału w warsztatach. Kwota zwala z nóg

Celebrytka oprócz sprzedaży strojów kąpielowych i ubrań, Anna Wendzikowska zaczęła organizować specjalne, rozwijające warsztaty na Bali. Wyspa jest wyjątkowo popularnym miejscem wśród gwiazd, nie tylko ze względu na instagramowe widoki, ale również jako miejsce do szeroko rozumianego rozwoju duchowego. Oferta dla Polaków przewiduje mistyczne chwile w towarzystwie coacha, Piotra Szczerkowskiego. Balijska podróż trwa dziesięć dni i na stronie internetowej aktualnie widnieje cena 1649 USD, a regularna to 1949 USD. Cena obejmuje jedynie same warsztaty, bez kosztów przelotu, wizy oraz wyżywienia.

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska https://www.polkiwpodrozy.com/product-page/rozwojowe-bali-z-ani%C4%85-wendzikowsk%C4%85

Balijska wyprawa Anny Wendzikowskiej. Co znajduje się w ofercie?

Podczas dziesięciodniowej atrakcji uczestników wyjazdu na Bali, organizowanego przez Annę Wendzikowską znajduje się wiele atrakcji związanych z rozwojem osobistym. Oprócz wycieczek do miejscowych świątyń, medytacji, wspólne sesje jogi, balijski rytuał oczyszczenia i błogosławieństwa, gwiazda oferuje również warsztaty z Instagrama. Gwiazda podpowie, jak przerabiać zdjęcia oraz rozwijać swoje konto w social mediach. Na zwieńczenie wyprawy uczestników czeka ceremonia kakao. Na stronie Wendzikowskiej znajdziemy trochę więcej informacji odnośnie tego rytuału.

Wieczorem weźmiemy udział w ceremonii kakao. To nic innego jak popijanie specjalnego, ceremonialnego kakao w atmosferze celebracji miłości, uważności na siebie i innych, poczucia bezpieczeństwa i empatii. Rytuał picia ceremonialnego kakao otwiera serce, stymuluje pracę mózgu, a nawet leczy duszę.
 
Więcej o: