Wydała krocie na operacje plastyczne. Mówi, że jest zbyt atrakcyjna, by znaleźć miłość

- Mężczyźni patrzą zawsze na mnie tak, jakby chcieli mnie pożreć. Jednak, gdy się do nich uśmiecham, aby dodać im odwagi, nigdy do mnie nie podchodzą - wyznała modelka.
Zobacz wideo Rubik wyśmiewa korzystanie z medycyny estetycznej

Celine Centino to 26-letnia influencerka i modelka erotyczna ze Szwajcarii. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje już ponad milion osób. 

Całkowicie zmieniła swój wygląd

Kobieta wydała krocie na różne operacje plastyczne. Powód? Gdy była nastolatką, miała kompleksy, a rówieśnicy drwili z jej wyglądu. Postanowiła więc całkowicie zmienić swój wizerunek.

- Byłam wtedy nieszczęśliwa. Gdy patrzyłam w lustro, czułam się okropnie, jakbym była uwięziona we własnym ciele - wspomina 26-latka. Jak wyznała, na swoją spektakularną metamorfozę wydała ponad 180 tysięcy złotych. I jak zaznacza, obecnie jest bardzo zadowolona ze swojego wyglądu. 

"Nidy do mnie nie podchodzą"

Niestety w jej życiu pojawił się inny problem. Okazuje się, że kobieta ma problem ze znalezieniem drugiej połówki. Mimo że w mediach społecznościowych nie może opędzić się od adoratorów, od lat jest singielką.

Jak wyznała, gdy jest ze znajomymi na mieści, zazwyczaj przyciąga uwagę płci przeciwnej. - Mężczyźni patrzą na mnie tak, jakby chcieli mnie pożreć. Jednak, gdy się do nich uśmiecham, aby dodać im odwagi, nigdy do mnie nie podchodzą - wyznała w rozmowie z dailymail.co.uk.

Dodała, że gdy uda jej się z kimś umówić, randki nie są zazwyczaj udane. Powód? Mężczyźni w trakcie spotkań są zwykle bardzo zdenerwowani. Mimo to Celine nie traci wiary w to, że w przyszłości w końcu uda jej się stworzyć udany związek

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: