Pamiętacie żywego Kena? Teraz jest już żywą Barbie i ma na imię Jessica

Rodrigo Alves marzył o tym, aby upodobnić się do Kena. Tak, mowa o lalce, towarzyszu Barbie. Gdy po stu operacjach udało mu się zrealizować cel, zmienił zdanie. Postanowił, że chce wyglądać jak lalka Barbie. Jak teraz wygląda?

Żywy Ken przeszedł ponad 100 operacji

Brazylijczyk Rodrigo Alves stał się znany w mediach na całym świecie, gdy zaczął poddawać się kolejnym operacjom plastycznym. W sumie (w pierwszym etapie zmiany) przeszedł ich ponad 100. Wszystko po to, aby wyglądać jak Ken.

Czy udało mu się zrealizować marzenie? O tym, czy upodobnił się do lalki, trudno dyskutować. Niektórzy dostrzegą podobieństwo, inni wręcz przeciwnie, będą twierdzić, że wyłącznie się oszpecił. Ważne jednak, że przez jakiś czas był zadowolony z efektu. Ale i to było chwilowe.

 

Ken, a może Barbie?

Na początku 2020 roku Rodrigo Alves ponownie był popularny w magazynach i mediach społecznościowych. Wszystko dlatego, że ogłosił decyzję o zmianie płci. Z jego profili w mediach społecznościowych zniknęły wszystkie zdjęcia. Nie chciał być utożsamiany z dawnym wizerunkiem.

Od dzisiaj mam na imię Jessica. [...] Zawsze chętniej bawiłam się lalkami i nie wstydziłam się swojej kobiecej strony

- mówiła Jessica podczas rozmowy w programie "This Morning". 

 

Jessica Alves jest kobietą. Wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś. Po wielu, naprawdę wielu operacjach plastycznych widać, że tym razem inspiruje się wizerunkiem Barbie. Kobieta usunęła jabłko Adama, złagodziła rysy twarzy. Ma duży biust, blind włosy i nosi bardzo wyrazisty makijaż. Wciąż czeka jeszcze na trzy kolejne zabiegi.

Podczas rozmowy w "This Morning" Jessica powiedziała, że marzy o założeniu rodziny. Chce być mamą i liczy, że niedługo znajdzie partnera, który będzie podzielać jej marzenia.

Zobacz wideo Barbie - "Mogę być"
Więcej o: