Meghan Markle kłamała na temat rodziny królewskiej? Według niektórych nigdy nie była w ciąży

Gdy Meghan Markle poznała księcia Harry'ego mówiła, że wcześniej niewiele słyszała i zupełnie nie interesowała się rodziną królewską. Ostatnio w sieci pojawił się jednak filmik, na których pokazano zdjęcia pokazujące coś zupełnie innego. Wrócił także temat ciąż Meghan Markle. Niektórzy są zdania, że zarówno Archie, jak i Lilibet przyszli na świat z pomocą surogatki.

Więcej o rodzinie królewskiej przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak to jest być Kate i Williamem? Wcale nie tak prosto, jak może się wydawać

Meghan Markle odkąd zaczęła spotykać się z księciem Harry'm i dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej, nie przestaje wzbudzać skrajnych emocji. Nie da się ukryć, że od początku nie była lubiana przez sporą część fanek i fanów monarchii, którzy od początku twierdzą, że jej związek z księciem to wynik zaplanowanych przez nią działań. Oliwy do ognia dolała ich decyzja o odłączeniu się od rodziny królewskiej oraz wywiad z Oprah Winfrey, podczas którego m.in. zarzucili rodzinie królewskiej rasizm i obojętność. - W którymś momencie pomyślałam: nie mogę się już czuć bardziej samotna (…) Po prostu nie chciałam już żyć. Miałam samobójcze myśli. Wydawało mi się, że to rozwiązałoby wszystko dla wszystkich - powiedziała.

Meghan Markle twierdzi, że nie znała rodziny królewskiej. Kłamała?

Meghan Markle podczas tego wywiadu zapewniła również, że zanim poznała Harry'ego, zupełnie nie interesowała się rodziną królewską, nie czytała informacji o nich, nie wiedziała, kto należy do rodziny, nie śledziła newsów. Fani rodziny królewskiej, którzy nie przepadają za aktorką, dotarli jednak do zdjęć, które mogą sugerować coś zupełnie innego. Ostatnio na TikToku pojawił się filmik, na którym widać m.in. młodą Meghan pozującą pod Pałacem Buckingham, czy w stylizacji uderzająco podobnej do słynnej drugiej sukni ślubnej księżnej Kate

Meghan Markle nie była w ciąży?

Jedna z teorii spiskowych mówi także, że dzieci Meghan i Harry'ego urodzone zostały przez surogatkę, a Meghan tylko udawała, że jest w ciąży. Na tym samym tiktokowym profilu co wcześniejszy filmik, pojawiło się wideo, które ma być rzekomym dowodem również i na tę teorię. - Meghan Markle nigdy nie była w ciąży. To surogatka - napisano na udostępnionym wideo. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Zdania są jednak podzielone i nie wszyscy są przekonani co do tej teorii:

Kiedy ogląda się nagrania widać, jak szybko dopasowuje płaszcz, aby upewnić się, że fotoreporterzy uchwycą "wypukłości", teraz to wszystko ma sens
Myślę, że na pewno była w ciąży. Spójrzcie tylko na jej zmieniające się rysy twarzy podczas ciąży
Wszystkie królewskie dzieci są urodzone przez surogatkę
Nie jestem fanem Markle, ale to nie jest możliwe
Zapomniałaś dodać, że Kate też nigdy nie była w ciąży, urodziła swoje dzieci przez surogatkę
Co z tego, że miała surogatkę. Wciąż ich dzieci. Zostawcie ich w spokoju

- czytamy.