53-letnia Jennifer Aniston zapozowała topless. W komentarzach zawrzało. Fan "żartujesz sobie ze mnie?"

Jennifer Aniston jeszcze nigdy nie opublikowała tak odważnych zdjęć na swoim profilu na Instagramie. Chodzi o efekty sesji, gdzie 53-letnia aktorka zapozowała topless. W komentarzach pojawiło się wiele zaskakujących emocji i słów ze strony fanów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

To jedna z najjaśniejszych gwiazd Hollywood. Jennifer Aniston niedawno założyła własną markę kosmetyczną do pielęgnacji włosów, a niedługo pojawi się w trzecim sezonie serialu "The Morning Show". Właśnie te biznesowe poczynania aktorki były okazją do rozmowy oraz sesji zdjęciowej na łamach grudniowego wydania magazynu "Allure".

Marzena RogalskaRogalska wygląda "zjawiskowo" w płaszczu za 870 zł. Podobne od 199 zł

Zobacz wideo Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Insagrama. Teraz rozbija... telefon

Niedawno świętowała swoje 53. urodziny, teraz chwali się okładką w negliżu

Jennifer Aniston, zapozowała do zdjęć topless. Efektami pochwaliła się, w swoich mediach społecznościowych. Aktorka przyznała, że obsługa social mediów to dla niej problem, a konto na Instagramie uruchomiła jedynie w związku z uruchomieniem własnej linii produktów do pielęgnacji włosów. Jej biust jest jedynie lekko przysłonięty przez długie pasma włosów. Aniston w długich, prostych i lśniących włosach wygląda, jakby wciąż miała 20 lat. Gwiazda w ramach udzielonego wywiadu otworzyła się na temat starań o dziecko, rozstaniu rodziców oraz serialu "Przyjaciele". 

 

Jednoznaczna reakcja fanów na odważne kadry Jennifer Aniston. W komentarzach pojawiło się wiele emocji

Jennifer Aniston po opublikowaniu efektów odważnej i kobiecej sesji zdjęciowej mogła liczyć na sporą reakcję ze strony kolegów, koleżanek z branży, ale również obserwujących ją fanów. Pod postem pojawiło się wiele komplementów i słów zachwytu nad takim wizerunkiem aktorki.

Łał. Oszałamiające!
Grecka bogini
Epickie i kultowe
Jesteś oszałamiająca!
Absolutnie epickie
Żartujesz sobie ze mnie?
Więcej o: