53-letnia Jennifer Aniston zapozowała topless. W komentarzach zawrzało. Fan "żartujesz sobie ze mnie?"

Jennifer Aniston jeszcze nigdy nie opublikowała tak odważnych zdjęć na swoim profilu na Instagramie. Chodzi o efekty sesji, gdzie 53-letnia aktorka zapozowała topless. W komentarzach pojawiło się wiele zaskakujących emocji i słów ze strony fanów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

To jedna z najjaśniejszych gwiazd Hollywood. Jennifer Aniston niedawno założyła własną markę kosmetyczną do pielęgnacji włosów, a niedługo pojawi się w trzecim sezonie serialu "The Morning Show". Właśnie te biznesowe poczynania aktorki były okazją do rozmowy oraz sesji zdjęciowej na łamach grudniowego wydania magazynu "Allure".

Zobacz wideo Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Insagrama. Teraz rozbija... telefon

Niedawno świętowała swoje 53. urodziny, teraz chwali się okładką w negliżu

Jennifer Aniston, zapozowała do zdjęć topless. Efektami pochwaliła się, w swoich mediach społecznościowych. Aktorka przyznała, że obsługa social mediów to dla niej problem, a konto na Instagramie uruchomiła jedynie w związku z uruchomieniem własnej linii produktów do pielęgnacji włosów. Jej biust jest jedynie lekko przysłonięty przez długie pasma włosów. Aniston w długich, prostych i lśniących włosach wygląda, jakby wciąż miała 20 lat. Gwiazda w ramach udzielonego wywiadu otworzyła się na temat starań o dziecko, rozstaniu rodziców oraz serialu "Przyjaciele". 

 

Jednoznaczna reakcja fanów na odważne kadry Jennifer Aniston. W komentarzach pojawiło się wiele emocji

Jennifer Aniston po opublikowaniu efektów odważnej i kobiecej sesji zdjęciowej mogła liczyć na sporą reakcję ze strony kolegów, koleżanek z branży, ale również obserwujących ją fanów. Pod postem pojawiło się wiele komplementów i słów zachwytu nad takim wizerunkiem aktorki.

Łał. Oszałamiające!
Grecka bogini
Epickie i kultowe
Jesteś oszałamiająca!
Absolutnie epickie
Żartujesz sobie ze mnie?
Więcej o: