58-letnia aktorka pozuje w bieliźnie i przełamuje stereotypy. "Wiek naprawdę to tylko liczba"

Kathy Jacobs nie stosuje żadnej diety, za to stara się jeść to, co jej służy. 58-letnia aktorka i modelka ma świetną sylwetką, która jest godna pozazdroszczenia. Ostatnio pochwaliła się sensualnym nagraniem w bieliźnie.

 Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kathy Jacobs stanowi świetny przykład dla wielu kobiet, że w każdym wieku można realizować swoje marzenia. Aktorka niedawno gościła na okładce magazynu "Sports Illustrated", gdzie zareklamowała stroje kąpielowe. Kobieta stała się tym samym najstarszą modelką w historii magazynu. Jacobs pierwsze kroki w modelingu stawiała już latach 80. Jednak dopiero teraz jej kariera nabrała tempa i aktorka odnosi spektakularne sukcesy. Ponadto stanowi ogromną inspirację dla innych kobiet poprzez głoszone przez siebie hasło "życie nie musi się kończyć, gdy się starzejesz".

 
Zobacz wideo Ada Fijał kupiła sukienkę za złotówkę. Założyła ją na pokaz mody

58-letnia modelka i aktorka Kathy Jacobs zachwyca w bieliźnie

Kathy Jacobs aktywnie działa w mediach społecznościowych i nie ma problemu z odsłanianiem swojego ciała na instagramowym profilu. Możemy tam znaleźć wiele odważnych kadrów w bieliźnie. Tym razem aktorka postawiła na wyszczuplające body od popularnej marki stworzonej przez Kim Kardashian. Beżowy model świetnie podkreślił nienaganną i szczupłą sylwetkę 58-latki.

 

W komentarzach pojawiło się wiele głosów zachwytu. Kobieta stanowi inspirację dla innych

Modelka i aktorka przełamuje stereotypy dotyczące wieku i nie tylko. Kathy Jacobs odważnie bierze udział w kolejnych sesjach zdjęciowych i kampaniach, gdzie pokazuje swoje ciało. Po reakcjach w komentarzach widać dużą aprobatę ze strony obserwujących ją osób na Instagramie.

Jestem z tobą! Modeluję, aby pomóc przełamać stereotypy starzenia się.
Świetna pewność siebie
Jesteś jak dobre wino, z czasem staje się coraz lepsze!
Jesteś naprawdę piękną inspiracją dla kobiet w każdym wieku Kathy, wiek naprawdę to tylko liczba, wyglądasz jak zawsze wspaniale!
Jak zwykle wyglądasz bajecznie.
 
Więcej o: