Małgorzata Rozenek pokazała umięśniony brzuch. Internauci zszokowani "no dech zapiera!"

Małgorzata Rozenek-Majdan nieustannie pracuje nad swoją figurą, co można zaobserwować po postach w mediach społecznościowych. Nowa prowadząca "Dzień Dobry TVN" pochwaliła się efektami ciężkich, codziennych treningów. Fani nie mogą wyjść z podziwu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Popularność przyniosły jej role prowadzącej w kilku czołowych produkcjach stacji TVN. Dzisiaj jest jedną z najbardziej rozchwytywanych osobowości w show-biznesie. Małgorzata Rozenek-Majdan i praktycznie każdy aspekt jej życia stanowią źródło zainteresowań mediów. Ostatnio wiele emocji budzi nowy wizerunek gwiazdy, która pracuje nad swoją figurą, wykonując zestawy ćwiczeń i mordercze treningi.

Zobacz wideo Główny wróg Rozenek: zapach smażonego jedzenia! W jej domu panuje nietypowa zasada

Płaski brzuch Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda zaskakuje formą!

Małgorzata Rozenek-Majdan stała się niedawno prawdziwą inspiracją dla wielu kobiet. Jej postawa jest godna naśladowania. Gwiazda skrupulatnie relacjonuje poranne treningi na swoim profilu na Instagramie. Ostatni filmik z morderczych treningów prowadzącej "Dzień Dobry TVN" pokazują efekty codziennych treningów. Gwiazda na nagraniu podciąga bluzkę i eksponuje umięśniony i płaski brzuch. Na kolejnych kadrach widać wykonywane przez Rozenek-Majdan ćwiczenia, które ukazują też wyrzeźbione plecy i ramiona.

 

Posty Małgorzaty Rozenek-Majdan i reakcje fanów. Słowa podziwu i inspiracja

Po reakcji fanów śledzących Małgorzatę Rozenek-Majdan można wywnioskować, że dyscyplina gwiazdy nie tylko zachwyca, ale również inspiruje. Jej profil na Instagramie obserwuje już przeszło 1,5 miliona osób i ta liczba stale rośnie.

Podziwiam! Dlaczego ja mam taką słabą silną wolę?
Co za dyscyplina!
Niesamowita dyscyplina i praca
Jesteś moją motywacją.
Forma sztos
No dech zapiera! Wielkie gratulacje za efekty tej pracy
 
Więcej o: