Chcieli wyrzucić ją z parku rozrywki za nieodpowiedni strój. "Wyjdź lub przyniesiemy ci odpowiednie ubranie"

Młoda TikTokerka odwiedziła wiosną znany dosknale na całym świecie park rozrywki - Walt Disney World Resort. Ekscytacja dziewczyny jednak bardzo szybko przeobraziła się w niesmak, gdy personel disneylandu zwrócił jej uwagę, że ma zmienić swoje ubranie lub opuścić miejsce... Jak zareagowała Amerykanka?

Młoda Amerykanka, które wiosną tego roku odwiedziła Walt Disney World Resort, twierdzi, że została "ubrana" przez personel parku. Dokumentując całą sytuację na TikToku rozpoczęła prawdziwą debatę na swoim profilu dotyczącą polityki organizacji w zakresie dress code'u w tego rodzaju miejscach. Czy pracownicy Disneylandu słusznie zareagowali na ubranie dziewczyny? 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"W tym stroju nie wejdziesz!". Dobrze zastanów się, co na siebie włożyć...

Jak okazuje się z relacji Nicole DeLosReyes razem z rodziną udała się ona na wycieczkę do Disneylandu w Orlando z okazji Dnia Matki. Nie spodziewała się jednak, że z powodu swojego ubioru może zostać ona niewpuszczona do parku rozrywki.

Co usłyszała od personelu? Pracownicy zasugerowali jej, że ma opuścić wspomniane miejsce lub oni sami przyniosą jej koszulkę, którą następnie powinna na siebie założyć. W siedmiosekundowym filmiku na TikToku Amerykanka pokazała, że była ubrana w  biały top z wiązaniami. Jednak jej outfit nie spotkał się on z aprobatą wszystkich użytkowników portalu. 

"Wyjdź lub przyniesiemy ci odpowiednie ubranie". Czy pracownicy parku słusznie postąpili? 

Filmikiem młodej użytkowniczki TikToka wywołał podział wśród odbiorców wideo. Część z nich stwierdziła. że ubranie Nicole DeLosReyes może być nieodpowiednie dla miejsca, w którym znajdują się również dzieci. 

Nic dziwie się im. Top składa się z paru sznurków na krzyż. Wejdziesz na przejażdżkę, zaczepisz o coś i bluzka się rozepnie...
Mają zasady ubioru zamieszczone na stronie. Mogłaś to sprawdzić...

- komentowali użytkownicy niepochwalający ubioru Amerykanki. 

Pozostali użytkownicy w komentarzach podkreślali, że nie widzą problemu z bluzką, w której Amerykanka postanowiła wejść do parku rozrywki.

Jeżeli starają się wpłynąć na twój strój, zasługujesz na darmową koszulkę... Wyglądasz uroczo!

Kilku komentatorów oskarżyło dziewczynę o celowe naruszenie dress code'u w celu zdobywać darmowej koszulki. W zeszłym roku użytkownicy TikToka ujawnili, że personel Disneylandu czasem oferował bony towarowe na pokrycie kosztów koszulki, na którą mieli oni zmienić swoje "nieodpowiednie" ubranie. 

Amerykanka szybko zdementowała jednak plotki, twierdząc, że nie zrobiła tego celowo, a zmiana koszulki jedynie zepsuła jej starannie wystylizowane wcześniej ubranie. Inny użytkownik TikTok argumentował, że DeLosReyes powinna była mieć jednak prawo do darmowej bluzki.

Jeżeli próbują wpłynąć na twój wygląd, powinnaś mieć prawo do darmowej koszulki. To chyba oczywiste.

- napisał użytkownik. 

Walt Disney World Resort ma swój aktualny dress code opublikowany na stronie internetowej.Strój, który Disney uznaje za "nieodpowiedni" lub "eksponuje nadmierne fragmenty skóry" może stanowić podstawę do odmowy wstępu do parku. 

A wy co sądzicie o reakcji personelu na ubranie dziewczyny? Dajcie znać w komentarzach! 

Więcej o: