Hejterzy wytykają jej, że jest gruba. Ona ma to gdzieś: Cieszę się, że nie jestem chuda

- Internetowe trolle nazywają mnie "grubym nierobem", ale uwielbiam popisywać się swoimi "bułeczkami"! Cieszę się, że nie jestem chuda - opowiada 30-letnia Charlotte Rachel, mama dwójki dzieci.

Mama, która się nie wstydzi

Charlotte Rachel ma 30 lat i dwoje dzieci. Pochodzi z Norwich w Norfolk i pracuje jako marketingowiec oraz adwokatka. Dodatkowo chętnie dzieli się swoim życiem w sieci. Publikuje swoje stylizacje w mediach społecznościowych, gdzie na co dzień obserwuje ją niemal pół miliona osób.

Często mierzy się jednak z krytyką. Wiele osób zarzuca jej nadwagę. Hejterzy nazywają ją wprost mnie "grubym nierobem":

Przeglądając komentarze na TikToku i Instagramie, widzę negatywny komentarz jeden za drugim, a hejterzy nazywają mnie "grubym nierobem". Każą mi pozbyć się rozstępów albo choć je zakryć

- opowiada Charlott.

Zamiast się denerwować, po prostu się śmieję

- wyjaśnia dziewczyna i dodaje:

Żal mi tych kobiet. Nie mogą zaakceptować tego, że kocham to, jak sexy wyglądam. Nie mogą też zaakceptować pulchnej i efektownej brytyjskiej mamy, która jest popularna w mediach społecznościowych na całym świecie.
Zobacz wideo Karolina Malinowska o body positive. "Znam piękne modelki plus size"

Pewność siebie godna pozazdroszczenia

Kobieta nie tylko jest pewna siebie i nie zamierza przestać pokazywać prawdziwej siebie w sieci, lecz także wysyła bardzo pozytywny przekaz do wszystkich kobiet na całym świecie.

Ludzie są wredni i zazdrośni i nadszedł czas, aby więcej ludzi zrobiło to, co ja i przeciwstawiło się im. Nie zdają sobie sprawy, że popisując się moim olśniewającym wyglądem, obejmującym moje krągłe seksowne ciało w rozmiarze 16-18, moje piersi w rozmiarze 34JJ i moje wyczucie stylu, faktycznie pomagam ludziom.

- wyjaśnia dziewczyna.

Wspieram setki tysięcy innych kobiet, które również mają duże rozmiary i nie mają pewności siebie

- dodaje.

Więcej o: