Rośliny dopasowane do znaków zodiaku. Sprawdź, która będzie dla ciebie idealna

Każdy znak zodiaku ma odpowiedni talizman, który może przynieść mu szczęście. Okazuje się, że również i niektóre rośliny są dopasowane do ludzi pod względem daty ich urodzenia. Sprawdź, na którą z nich się zdecydować, bo odpowiednio dobrana pomoże poprawić samopoczucie.

W magiczną i uzdrawiającą moc roślin wierzono już w starożytności. Okazuje się, że odpowiednio dobrana do znaku zodiaku, osobowości i temperamentu może przynieść ogrom korzyści i poprawić samopoczucie. Sprawdź, co warto uprawiać w domowej doniczce lub jaką roślinę podarować przyjaciołom zwracając uwagę na to, by była zgodna z ich znakiem zodiaku. Nie dość, że będzie cieszyć oko, to jeszcze może pomóc pozbyć się złej aury.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - strzelec

Jaki kwiat pasuje do znaku zodiaku? Baran

Barany są ambitne i inteligentne. Lubią dominować, a podejmowanie się trudnych działań na kierowniczych stanowiskach zazwyczaj nie sprawia im problemu. Osoby spod tego znaku często stawiają na oryginalne rośliny, dlatego dobrym wyborem będzie dla nich amarylis.

 

Odpowiedni dobrany kwiat przyniesie wiele korzyści. Bliźnięta

Bliźnięta są otwarte, towarzyskie i nie da się z nimi nudzić. Ponieważ często zmieniają plany i lubią się przemieszczać, dobrym wyborem będzie dla nich roślina, która nie jest wymagająca w uprawie — na przykład sansewieria.

 

Kwiaty przypisane znakom zodiaku. Lew

Lwy lubią się wyróżniać i przewodzić w tłumie. Te osoby są ambitne, dumne i pewne siebie. Dla osób spod tego znaku warto dobrać roślinę, która będzie się wyróżniać tak, jak one. Z tego względu dobrze sprawdzi się strelicja królewska.

 

Rośliny dopasowane do znaków zodiaku. Waga

Wagi lubią stabilizację, harmonię i zazwyczaj częściej rozwiązują konflikty, aniżeli je wywołują. Osoby spod tego znaku powinny wybrać skrzydłokwiat, który nie dość, że oczyszcza powietrze, to może również oczyścić domową atmosferę i przywrócić spokój.

 

Rośliny dla znaków zodiaku. Strzelec 

Strzelce cieszą się życiem i lubią marzyć. Bywają optymistami, którzy lubią podejmować ryzyko i czasem decydują się na spontaniczne podróże, przez co na chwilę mogą zapomnieć o opiece nad rośliną. Z tego względu do uprawy w domu mogą wybrać dracenę, która dobrze znosi trudne warunki i suche powietrze.

 

Znaki zodiaku i rośliny. Wodnik 

Wodniki posiadają artystyczne dusze i lubią wyróżniać się z tłumu. Dobrze czują się wśród roślin, które wyglądają nietypowo i odznaczają się tak, jak one. Z tego względu dobrym wyborem dla osób spod tego znaku będzie zamiokulkas.

 

Jen Glantz125 razy była druhną. Zdradziła, po czym rozpoznać, czy związek przetrwa

Więcej o: