Burza w "Mam Talent". Kliment wybuchł śmiechem, a Chylińska szybko go zgasiła

Słowa Jarosława Kaczyńskiego wywołały niesamowicie medialną burzę. Podczas kolejnego półfinału programu "Mam Talent" zostały przypomniane przez prowadzących. Żarty wywołały uśmiech na twarzy Jana Klimenta, jednak wyjątkowo nie przypadły do gustu Agnieszce Chylińskiej.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Minął mniej więcej tydzień od wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, które miało miejsce w Ełku. Stwierdzenie, że młode kobiety nadużywają alkoholu, co następnie wpływa na ich płodność, zareagowało wiele gwiazd i osób publicznych. Polityk PiS po kilku dniach od wypowiedzi o "dawaniu sobie w szyję" stwierdził, że nie miał zamiaru nikogo urazić. Dodatkowo zapewnił, że jest za 100-procentowym równouprawnieniem kobiet i mężczyzn. Podczas ostatniego odcinka telewizyjnego programu "Mam Talent" prowadzący nawiązali do słów polityka.

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Słowa Jarosława Kaczyńskiego tematem żartów w "Mam Talent"

Marcin Prokop, jeden z prowadzących talent show "Mam Talent" rozpoczynając trzeci odcinek na żywo (12 listopada), przypomniał wystąpienie i słowa Jarosława Kaczyńskiego.

Niedawno dowiedzieliśmy się wszyscy, że zdaniem niektórych w Polsce rodzi się zbyt mało dzieci.

Drugi z prowadzących, Marcin Kempa dodał:

Z tego miejsca jasno i zdecydowanie chcielibyśmy odpowiedzieć, ten program pokazuje, że może nie idziemy w ilość, ale idziemy w jakość.

Marcin Prokop na tym nie skończył swojej wypowiedzi. Na koniec zwrócił się z pytaniem do jurorów.

Damy dzisiaj trochę w szyję talentu wieczorem?

To nie pierwszy raz, kiedy Marcin Prokop nawiązał do publicznej wypowiedzi innej znanej i medialnej osoby.

Reakcja jurorów na komentarze prowadzących. Żarty nie wszystkim przypadły do gustu

Pytanie prowadzącego talent show rozbawiło Jana Klimenta, który nie mógł powstrzymać się od śmiechu. Agnieszka Chylińska zasiadająca obok tancerza w jury nie podzieliła jego reakcji. Z poważną miną zwróciła się do Klimenta.

To Janek powinien się wypowiedzieć w tej kwestii.

Jan Kliment był wyraźnie zaskoczony reakcją i komentarzem Agnieszki Chylińskiej. Juror próbował wybrnąć z sytuacji i zaznaczył, że nie zrozumiał kontekstu słów.

Ja takich słów nie używam. Po prostu nie zrozumiałem tego. Wszyscy musieli mi to tłumaczyć.
Więcej o: