Najgłośniejsze rozstania gwiazd. Najpierw wielka miłość, a później rozwody i publiczne pranie brudów

Wiele związków osób publicznych jest szeroko komentowanym tematem w mediach społecznościowych. Losy tych par, niemal codziennie, śledziła cała Polska, nie tylko wzloty, ale przede wszystkim upadki. Te rozstania zaliczają się do najgłośniejszych na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy i lat.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wiele osób z uwagą śledziło losy tych par w mediach. Na portalach można było zobaczyć również ich ślubne zdjęcia. Niestety, czas zweryfikował trwałość pewnych związków. Pary, których miłość przypominała historię rodem z filmów romantycznych, nie zawsze dotrwały szczęśliwego zakończenia i podjęli decyzję o rozstaniu. O kim było głośno w show-biznesie?

Zobacz wideo Bedoes w top pięć polskich raperów. Tak go oceniły inne gwiazdy [Gwiazdy o gwiazdach]

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek poznała tancerza Marcina Hakiela na planie drugiej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Para 20 września 2008 roku wzięła ślub. Oboje dzielili pasję do tańca i prowadzili szczęśliwe życie. W 2009 roku na świat przyszedł syn, Adam, a w 2013 roku, córka Helena. Para podjęła decyzję o rozstaniu i 11 marca 2022 wydali oświadczenie w mediach społecznościowych. Jeszcze tego samego roku, bo 25 sierpnia rozwiedli się. Wokół sprawy toczyła się prawdziwa medialna burza. Pojawiło się też wiele plotek, na temat powodu rozstania gwiazdorskiej pary.

 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Mimo znaczącej różnicy wieku Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski od wielu lat byli uznawani za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Ich znajomość zaczęła się w 2014 roku, kiedy aktorzy poznali się na planie filmu, gdzie grali małżeństwo. To właśnie podczas pracy przy wspólnej produkcji zaiskrzyło między nimi i pojawiło się wyjątkowe uczucie. W całkowitej tajemnicy przed mediami para wzięła ślub, a trzy lata później na świat przyszła ich córka. W październiku 2022 roku na instagramowych profilach aktorzy zakomunikowali, że nie są już dłużej razem.

 

Antoni Królikowski i Joanna Opozda

Ich znajomość potoczyła się w iście ekspresowym tempie. Joannę Opozdę i Antoniego Królikowskiego połączyło gorące uczucie już 2020 roku, a zaledwie rok później, bo w 2021 roku internet obiegła informacja o zaręczynach. W kolejnym roku, 22 lutego na świat przyszedł ich syn. Związek nie przetrwał jednak próby czasu i małżeństwo Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego zakończyło się. Oficjalna informacja trafiła do mediów pod koniec grudnia ubiegłego roku.

 

Doda i Emil Stępień

Wszyscy mogli podziwiać bajkowy ślub Dody i Emila Stępnia w Hiszpanii, dzięki specjalnie stworzonej przez artystkę piosence i towarzyszącemu jej teledyskowi. Wydarzenie miało miejsce w 2018 roku, a ceremonia odbyła się w gronie najbliższych. Małżeństwo ceniło sobie prywatność i nie dawało powodów do plotek. Para podjęła decyzję o rozstaniu 15 listopada 2021 roku. Wtedy też zaczęły się publiczne oskarżenia wobec siebie i ujawnianie prywatnych spraw.

 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Dla wielu osób, związek Martyny Wojciechowskiej z Przemysławem Kossakowskim był ogromnym zaskoczeniem. Wiele fanów z uwagą śledziło losy pary i kibicowało jej na każdym kroku. Ich związek długo pozostawał w tajemnicy. Niestety, po 3 latach bycia razem i zaledwie 3 miesiącach związku podróżnicy pojęli decyzję o rozstaniu.

 
Więcej o: