Cichopek pozuje w sukience z głębokim dekoltem. To model od znanej projektantki. Podobne od 289 zł

W niedzielę 13 listopada odbyła się uroczysta gala, podczas której świętowano 70-lecie Telewizji Polskiej. Na czerwonym dywanie pokazała się Katarzyna Cichopek, która zachwyciła fanów swoją kreacją. Głęboki dekolt zrobił wrażenie. Podobne sukienki można kupić w Zalando i Lou.

Katarzyna Cichopek wzięła udział w uroczystości, podczas której świętowano 70-lecie TVP. Pokazała się na czerwonym dywanie i olśniła wyjątkową stylizacją. Aktorka miała na sobie sukienkę z głębokim dekoltem oraz odkrytymi ramionami, którą zaprojektowała Viola Piekut. Wiemy, gdzie można kupić kreacje o podobnym kroju!

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. "Związek lubi ciszę"

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Cichopek w sukience z dużym dekoltem. Kreacja, która robi wrażenie

Na gali 70-lecia TVP Kasia Cichopek wystąpiła w zjawiskowej kreacji od Violi Piekut. Aktorka zdecydowała się na beżową sukienkę z dużym dekoltem i rękawkami opadającymi na ramiona. Model ten wyróżniał się również przepięknym rozporkiem, który wspaniale eksponował nogi aktorki. Sukienka od tak znanej projektantki może kosztować nawet 1600 zł, jednak w popularnych sklepach czekają modele z podobnym dekoltem za ułamek tej ceny. Wiemy, gdzie można je znaleźć.

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek instagram.com/katarzynacichopek oraz instagram.com/anna.wenge

Sukienka z dekoltem carmen. Zjawiskowy model do kupienia w Zalando

Sukienki z dekoltem carmen nadal idealnie wpisują się w aktualnie panujące trendy. Model z głębokim dekoltem i odsłoniętymi ramionami można kupić w Zalando za 289 zł. To długa, dopasowana sukienka z rozporkiem w pięknym, granatowym kolorze. Jeśli chcesz zrobić wrażenie i stworzyć outfit w stylu Kasi Cichopek, zdecyduj się na ten model.

Sukienka z głębokim dekoltemSukienka z głębokim dekoltem Fot. Zalando

Sukienka w stylu Kasi Cichopek. Znajdziesz ją w Lou

Klasyka to zawsze świetny wybór, a sukienka Kasi Cichopek idealnie wpisywała się w ponadczasowe trendy. Warto zainspirować się jej kreacją i sięgnąć po dopasowaną sukienkę z głębokim dekoltem, którą można kupić w Lou. Czarna, welurowa suknia wspaniale podkreśli sylwetkę, nadając stylizacji szyku. Model Garlana jest dostępny w Lou za 499 zł.

Sukienka z głębokim dekoltemSukienka z głębokim dekoltem Fot. Lou

Więcej o: