Biedronka sprzedaje zimowe płaszcze za mniej niż 100 zł! Podobne w Lidlu i Sinsay

Od 17 listopada w Biedronce dostępny będzie płaszcz idealny na zimę. Gruby, ciepły i w uniwersalnym kolorze. Świetne alternatywy znajdziemy również u konkurencyjnego Lidla, a także w popularnej sieciówce.

Robi się coraz chłodniej, zatem to najwyższa pora na znalezienie ciepłego płaszcza. Jak się okazuje, ciekawy model można znaleźć w zwykłym dyskoncie. Lidl i Biedronka wkupiły się w łaski klientów również dzięki swoim odzieżowym markom własnym, które wyróżniają się jakością i ceną. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Czarny płaszcz od Tom&Rose. Jest gruby i kosztuje niecałe 100 zł

W Biedronce od 17 listopada dostępny będzie czarny puchowy płaszcz. Jest dosyć długi i ma lekki połysk, a także posiada dwie kieszenie i duży kaptur. Będzie dostępny także w kolorze granatowym. Niestety Biedronka nie ma sklepu online, dlatego płaszcza trzeba poszukiwać w sklepach stacjonarnych. Kosztuje 99,00 zł.

PłaszczPłaszcz fot. Biedronka

Pikowany płaszcz z Lidla. Jest odporny na różne warunki pogodowe

Podobny czarny płaszcz znajdziemy w Lidlu. Jednak ten model ma szerokie pikowane pasy i lekkie wcięcie w talii. Jak zapewnia producent, marka Esmara, jest wiatroszczelny, wodoodporny i ma  wypełnienie wykonane w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu.  Od modelu z Biedronki różni się fikuśnym obszyciem ze sztucznego futerka przy kapturze. Kosztuje tyle samo co model poprzednik - 99,00 zł i można go kupić w sklepie internetowym Lidla.

PłaszczPłaszcz fot. Lidl

Wytrzymały i ciepły płaszcz z Sinsay. Bardzo uniwersalny model

Czarnych płaszczy nie brakuje w popularnych sieciówkach odzieżowych np. w Sinsay. Ma szerokie pikowane pasy, kaptur, zapięcie na napy i dwie kieszenie. Jest wykonany z wytrzymałego matowego materiału. Występuje też w wariancie beżowym, a kosztuje 159,90 zł. Można go zakupić online i stacjonarnie. 

PłaszczPłaszcz fot. Sinsay

Więcej o: