Wielka wyprzedaż w Lidlu! Ten zestaw za 54,90 zł przyda się w każdym domu. Podobne w Ikei i Homla

W sieci sklepów Lidl trwa kolejna wyprzedaż, podczas której możemy nabyć praktyczne i stylowe zestawy do sypialni. Podobne produkty do kupienia w Homla i Ikei.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Lidl coraz częściej zaskakuje swoich klientów bardzo atrakcyjnymi ofertami, w których coraz częściej znajdują się praktyczne produkty do domu. Tym razem dyskont zaproponował nam eleganckie komplety pościeli w kuszącej cenie. Takie zestawy z pewnością urozmaicą i odświeżą niejedną sypialnię. Podobne produkty znajdziemy w sklepach Ikea oraz Homla. 

Lidl sprzedaje stylowe zestawy do sypialni. Kusząca propozycja

Za zestaw pościeli z mikrowłókna satynowego marki "Livarno" z Lidla zapłacimy aktualnie 54,90 zł. Cena produktu została obniżona równo o 15%. W skład kompletu wchodzi poszewka na poduszkę: 70 x 80 cm oraz poszewka na kołdrę: 220 x 200 cm. Pościel posiada zamek błyskawiczny, a jej pielęgnacja jest bardzo łatwa. Ponadto zestaw wyprodukowano przy użyciu materiałów pochodzących z recyklingu. 

pościel z Lidlapościel z Lidla screen lidl.pl

Elegancki zestaw z Homla. Także na promocji 

W sieci Homla także trwają jesienne promocje. Obecnie elegancką pościel marki "Clars" dostaniemy za 49,99 zł, czyli aż o 50% taniej, niż w przypadku regularnej ceny. Zestaw charakteryzuje się ozdobnymi kwiatami oraz liśćmi. Komplet składa się z poszewki na kołdrę o wymiarach 160x200 cm oraz dwóch poszewek na poduszkę o wymiarach równych 70x80 cm. Do stworzenia pościeli użyto poliestru. 

pościel z Homlapościel z Homla screen homla.com.pl

Komplet pościeli od Ikei. Sprawdzi się w każdej sypialni

Ostatnią propozycją zestawów pościeli jest egzemplarz z Ikei, który na ten moment nabędziemy za 79,99 zł. Marka przygotowała komplet, w którym znajdziemy poszwę na kołdrę i poszewkę, na poduszkę w białym lub granatowym kolorze w rozmiarach 150x200/50x60 cm. Model od Ikei odznacza się nowoczesnym charakterem, który wnosi do sypialni spokój i harmonię.

pościel z Ikeipościel z Ikei screen ikea.com

Więcej o: