Dominika Gwit zdradziła, ile przytyła w czasie ciąży. "To podobno normalne"

Dominika Gwit znów postanowiła poodpowiadać na pytania swoich fanek. Wśród nich nie zabrakło oczywiście tych dotyczących ciąży. Jedna z osób postanowiła zapytać wprost o to, ile aktorka przytyła w czasie ciąży. Odpowiedź aktorki może zaskoczyć. - Akurat u mnie się tak wydarzyło - wyjaśnia.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Sylwia Nowak od 3 lat stara się o dziecko. Ludzie mówią, że jest "karierowiczką"

Dominika Gwit aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją już ponad 178 tys. osób. Aktorka wraz z mężem już niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. - Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat - napisała kilka miesięcy temu, dzieląc się radosną nowiną. Choć Dominika Gwit chętnie relacjonuje przebieg swojej ciąży w sieci, po porodzie chce zadbać o prywatność swojego synka. - Nie pokażemy ani twarzy dziecka, ani nie zdradzimy imienia. Mogę dużo o tym mówić, ale nie będę pokazywać dziecka, to nasza prywatna sprawa - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Kathy Jacobs58-letnia aktorka pozuje w bieliźnie. Przełamuje stereotypy i inspiruje

Fanka zapytała Dominikę Gwit o to, ile przytyła w ciąży. Aktorka odpowiedziała

Dominika Gwit od czasu do czasu udostępnia na instagramowej relacji okienko do zadawania pytań. Ostatnio po raz kolejny postanowiła zaspokoić ciekawość fanek i odpowiedzieć na wybrane. Jedno z nich dotyczyło przybierania na wadze w ciąży.

Może zbyt bezpośrednie pytanie, za co przepraszam, ale dużo przytyłaś w ciąży?

- zapytała jedna z osób.

U mnie się akurat tak zdarzyło, że nie przytyłam nic. Cały czas ważę tyle samo, ile ważyłam jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży, więc najprawdopodobniej zeszczuplałam dosyć sporo. Ale u dziewczyn plus size często tak jest. Każdy organizm jest inny i akurat u mnie się tak wydarzyło. Wiem, że to jest normalne u osób, które mają zaburzenia metaboliczne tak jak ja. To się podobno często zdarza

- odpowiedziała Dominika Gwit. - Waga cały czas stoi, więc najprawdopodobniej zeszczuplałam. To podobno normalne u osób plus size. Każdy organizm jest inny - dodała.

Dominika Gwit o tym, ile przytyła w czasie ciąży. 'Waga cały czas stoi'Dominika Gwit o tym, ile przytyła w czasie ciąży. 'Waga cały czas stoi' https://www.instagram.com/dominikagwit

bliźniaczki Clemens12 lat temu były najpiękniejszymi bliźniaczkami świata. Jak wyglądają dziś?

Pod publikowanymi ostatnio przez Dominikę zdjęciami regularnie pojawia się wiele komplementów od fanek, które jednogłośnie twierdzą, że aktorce ciąża służy:

Super wyglądasz
Z każdym dniem wyglądacie coraz piękniej
Jesteś piękna
Kwitnąco Pani Dominiko
Przepięknie Pani wygląda, ciąża zdecydowanie służy!

- czytamy.

Więcej o: