Chaos to ich drugie imię. Oto najbardziej niezorganizowane znaki zodiaku

Te trzy znaki zodiaku z pewnością nie wiedzą, co oznacza planowanie. Są wiecznie niezorganizowane, a ich życie to najczęściej jeden wielki chaos. O kim mowa?

Bywają roztrzepane, przez co często zaliczają wpadki, działają bez zastanowienia i są zapominalskie. O kim mowa? O osobach spod trzech znakach zodiaków. Według astrologii to właśnie one postrzegane są jako najbardziej niezorganizowane. Sprawdź, czy zaliczasz się do tego grona. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Bliźnięta robią wszystko po swojemu i cechują się słomianym zapałem

Powiedzieć, że w ich życiu panuje chaos, to jak nie powiedzieć nic. Bliźnięta odnajdują się w nim jednak bardzo dobrze, choć innego zdania są z pewnością osoby z ich najbliższego otoczenia. Planowanie zdecydowanie nie jest dla nich, wolą "iść na żywioł". Poza spontanicznością cechują się brakiem konsekwencji w działaniu. Bałagan często panuje nie tylko w ich głowie, ale także w domu

Strzelec bywa niecierpliwy i najczęściej ma głowę w chmurach

Strzelce chcą osiągnąć wiele, ale nie są przy tym cierpliwe. Z pewnością brak umiejętności organizacji jest jedną z przeszkód, która im to uniemożliwia. Osoby spod tego znaku zodiaku raczej nie pojawią się na umówionym spotkaniu punktualnie, bo zapewne źle rozplanowały dzień, ale w ich przypadku nie zdziwi też fakt, jeśli o nim zupełnie zapomną. Choć Strzelce uważają, że działają chaotycznie, ale w sposób przemyślany, to z pewnością tak nie jest. 

Ryby ze wszystkim zwlekają na ostatnią chwilę. Są przy tym jednak urocze 

Planowanie zazwyczaj przerasta Ryby, dlatego zwlekają ze wszystkim do ostatniej chwili. Najlepiej dla nich byłoby, gdyby ktoś zajął się ich sprawami, bo przeważnie same nie mają do tego głowy. Powoduje to często różnego rodzaju wpadki, ale ich nieodparty urok osobisty i poczcie humoru, pozwalają im wybrnąć bez szwanku z każdej sytuacji. 

Więcej o: