Kim jest nowy partner Dody? Piosenkarka wyznała: "Jestem zakochana!"

Choć Dorota Rabczewska nie znalazła partnera w programie "Doda. 12 kroków do miłości", w ostatnim odcinku przyznała, że jej serce jest zajęte przez mężczyznę spoza show. Kto jest jej wybrankiem?

W programie "Doda. 12 kroków do miłości" mogliśmy śledzić uczuciowe perypetie celebrytki. Dorota Rabczewska wzięła udział w dwunastu randkach, a później o każdej z nich rozmawiała z terapeutą. Mimo że nie znalazła ukochanego w reality show, w ostatnim odcinku nagranym 4 miesiące po programie przyznała, że jej serce jest zajęte. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Doda o wyborze partnerów. "Co ja się będę 70-letniej matki słuchać"

"Jestem zakochana". Doda odnalazła miłość poza show

W trakcie ostatniego odcinku show, w rozmowie z psychologiem, Doda przyznała, że odnalazła miłość. "Moje serce jest zajęte. Jestem zakochana! Nie dotyczy to żadnego z kandydatów. Jest to sytuacja stosunkowo świeża" — przyznała celebrytka. Dodała również, że choć poznali się wcześniej, uczucie narodziło się po programie. Choć nie zdradziła, o kogo chodzi, internauci i media spekulują, że wybrankiem piosenkarki jest Dariusz Pachut. 

 

"Moim największym marzeniem jest chwycić go za rękę i po prostu już jej nie puścić". Doda o nowym związku

Doda dotychczas nie miała szczęścia w miłości. Większość jej związków kończyła się w atmosferze skandalu. Nic dziwnego, że teraz niechętnie dzieli się swoim szczęściem z mediami. Choć wraz z Dariuszem Pachutem została sfotografowana przez  "Fakt", już w maju, podczas przejażdżki rowerowej, do dziś nie potwierdziła oficjalnego związku ze sportowcem. Niektóre źródła podają, że to właśnie Dariusz Pachut towarzyszy jej w teledysku do utworu "Wodospady". Jak przyznała w ostatnim odcinku show:

Boję się bardzo Leszku, bardzo. Bo miłość to nie jest wszystko. Miłość to nawet nie jest 50 procent. Proza życia, wspólne problemy, wyzwania... Ten czas weryfikuje wszystko i wszystkich. A ze wszystkich najbardziej wiecznych rzeczy miłość trwa najkrócej. (...) Po prostu moim największym marzeniem jest chwycić go za rękę i po prostu już jej nie puścić. I żeby on mnie nie puścił. I to wszystko.
 

Kim jest nowy partner Dody? 

Dariusz Pachut to ratownik medyczny, sportowiec i podróżnik. Ma 36 lat, a jego nazwisko po raz pierwszy pojawiło się w mediach w 2021 roku, kiedy spotykał się z Dorotą Gardias. Na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 24 tysiące osób, dzieli się swoimi pasjami i zdjęciami z treningów czy górskich wypraw. Prowadzi bardzo aktywny tryb życia — uprawia wspinaczkę górską, kajakarstwo, nurkowanie, skacze ze spadochronem. Jest mistrzem Polski w brazylijskim jiu-hitsu. 

 
Więcej o: