Mango wyprzedaje modne kurtki na zimę! Są lekkie, a zarazem ciepłe. Podobne w Zarze i Mohito

Pikowane kurtki co roku powracają jak bumerang. I nic w tym dziwnego, ponieważ, mimo że są lekkie, to przy tym są ciepłe. W wyprzedażowej ofercie Mango pojawiła się kurtka, która ma delikatny połysk i ciekawy kolor. Podobne można znaleźć w innych sieciówkach.

Mogą mieć proste lub finezyjne przeszycia. Są bardzo ciepłe, nie gniotą się i można je bez problemu schować do walizki. Pikowane kurtki nieustannie inspirują projektantów, dlatego pojawia się coraz więcej wariacji na ich temat. Wyjątkowo oryginalny egzemplarz znajdziemy na wyprzedaży w Mango. Kurtki w kolorze khaki oferują również Zara i Mohito

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ciekawy wzór i metaliczny połysk. Kurtka z Mango zwraca uwagę

Pikowana kurtka z Mango ma oryginalne przeszycia w kształcie klepsydr i lekki metaliczny połysk. Jest to model oversize zapinany na zatrzaski, w kolorze khaki, ale również beżowym i brązowym. Posiada wypełnienie z poliestru z recyklingu. Co ciekawe wykonana jest z nieprzemakalnej tkaniny technicznej, która jest niezwykle odporna na różne warunki pogodowe. Teraz kosztuje 199,99 zł i można ją zamówić online. 

KurtkaKurtka fot. Mango

Khaki w Mohito i Zarze. Odpowiednie kurtki na okres przejściowy i zimę

Pikowaną kurkę khaki można znaleźć również w Zarze. Ta ma jednak zupełnie proste przeszycia. Jest to model dosyć krótki z okrągłym dekoltem i zapięciem na zatrzaski z przodu. Ma kształt bomberki i kosztuje 139,90 zł. Dużym atutem jest fakt, że to kurtka idealna na podróż. Można ją łatwo zrolować do walizki, a przy tym jest lekka. 

KurtkaKurtka fot. Zara

W Mohito dostępna jest podobna gruba kurtka pikowana w kolorze khaki. Ma ozdobne pikowanie w romby, obszerny kaptur i wysoki kołnierz. Występuje też w kilku innych kolorach i kosztuje 249,90 zł. Zarówno w Zarze, jak i Mohito kurtki można zamówić online. 

KurtkaKurtka fot. Mohito

Więcej o: