Kubki świąteczne. Teraz kupisz świąteczne kubki do kawy i herbaty w promocyjnej cenie

Kubki świąteczne to jedne z typowych, ale i lubianych gadżetów. Można je poddawać personalizacji i nie kosztują zbyt wiele. Dodatkowo dostępne są w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach.

Kubek świąteczny. Czemu może się przydać?

Dlaczego to kubek świąteczny jest jednym z popularnych gadżetów kojarzących się z Bożym Narodzeniem? Przede wszystkim to ceramiczne lub porcelanowe naczynie bardzo łatwo można poddać personalizacji. Nie ma żadnego problemu z tym, aby zlecić niewielką personalizację lub zaplanować własny nadruk na jego powierzchni.

Kubek świąteczny. Zdjęcie ilustracyjneKubek świąteczny. Zdjęcie ilustracyjne istock / Evgenia Glinskaia

Sam kubek świąteczny może się też bardzo dobrze kojarzyć właśnie z rodzinną i leniwą atmosferą. Kawa pita w nim będzie mogła wspaniale smakować choćby w wigilijny lub świąteczny poranek. Jednocześnie kubek ze świątecznym motywem nadaje się na prezent mikołajkowy lub gwiazdkowy. Warto wykorzystać właśnie fakt, że można go łatwo poddać personalizacji. Taki zabieg sprawia, że o wiele szybciej można uzyskać uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. 

Trzeba też pamiętać o tym, że kubek świąteczny może się przydać jako prezent wówczas, gdy nie do końca znamy gust danej osoby. Takie naczynie zawsze może być przydatne i nie stanowi kontrowersyjnego wyboru. Bardzo mało prawdopodobne jest więc to, aby ładnie wykonany świąteczny kubek stał się tzw. ''nietrafionym prezentem''. 

Kubki bożonarodzeniowe w klasycznym wydaniu

Jakie kubki bożonarodzeniowe warto wybierać? Na szczęście już pod koniec listopada pojawia się na rynku duża różnorodność produktów w tej kategorii. Podstawą będzie tu klasyczny kubek o pojemności ok. 300 - 330 ml w kolorze białym. Oczywiście na jego powierzchni znajdują się delikatne motywy świąteczne i okolicznościowy napis.

Kubek świąteczny. Zdjęcie ilustracyjneKubek świąteczny. Zdjęcie ilustracyjne istock / Maria Tsygankova

Zobacz wideo Proste i piękne ozdoby świąteczne. Zrobisz je sam

Atrakcyjne kubki z motywem świątecznym i personalizacją

Kubki z motywem świątecznym to jednak również modele o różnych wielkościach i kształtach. Niektóre z  nich posiadają całkiem sporą pojemność. Właśnie takie idealnie sprawdzą się w przypadku amatorów kawy i prawdziwych miłośników różnych herbat. Niekiedy kubki mają też fantazyjne kształty, uwagę zwraca również duży wybór kolorystyczny.

Kubek świąteczny. Zdjęcie ilustracyjneKubek świąteczny. Zdjęcie ilustracyjne istock / VR19

Co może być mocną stroną wyboru takiego kubka świątecznego? Przede wszystkim możliwość personalizacji. Warto pomyśleć o zamówieniu takiego gadżetu nieco wcześniej. Wówczas będzie możliwe nadanie mu indywidualnych cech. Wystarczyć może imię lub krótki wpis dodany do świątecznych elementów i ozdób.

Kubek świąteczny z nadrukiem

Alternatywą może być też kubek świąteczny z nadrukiem o większym formacie. To ciekawa opcja np. wtedy, gdy zależy nam choćby na stworzeniu oryginalnego świątecznego gadżetu z indywidualnym zdjęciem lub grafiką. Możliwości jest tu bardzo wiele i ogranicza je w dużej mierze kreatywność pomysłodawcy.

Na co zwracać uwagę, jeśli chodzi o kubek świąteczny z nadrukiem? Przede wszystkim warto zapoznać się z opiniami odnośnie do danego produktu i jego jakości. Jest to ważne ze względu na trwałość gadżetu. To, że wygląda on bardzo estetycznie tuż po zakupie, nie jest niczym nadzwyczajnym. Dobrze wykonane kubki z nadrukiem poznaje się po tym, że świetnie się prezentują także po dłuższym okresie użytkowania. W szczególności warto dowiedzieć się tego, czy kubek może być wkładany do zmywarki.

Zobacz też: Prezent na święta dla koleżanki. Poznaj kilka pomysłów na bożonarodzeniowy podarunek

Więcej o: