"Myślicie, że Kora przewraca się w grobie po tym duecie?". Cleo dosadnie odpowiedziała na hejt

Emocje po wielkiej gali z okazji 70-lecia TVP wciąż się utrzymują. Podczas wydarzenia nie zabrakło wielu występów muzycznych z udziałem m.in. Cleo. Choć wielu widzom wyjątkowo spodobało się wykonanie piosenki "To tylko tango" przez wokalistkę, to jedna ze stacji radiowych skomentowała występ dość złośliwym komentarzem. Artystka odpowiedziała.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Podczas hucznej hali z okazji 70-lecia TVP znani wykonawcy śpiewali największe przeboje z już nieżyjącymi artystami. Wszystko za pomocą zastosowania najnowszej technologii. Wśród artystów znalazła się również Cleo, której występ negatywnie podsumowała jedna z największych rozgłośni radiowych w kraju.

Edyta Herbuś Edyta Herbuś w dopasowanej sukni. Ten fason to synonim przepychu

Zobacz wideo Cleo o recitalu Dody i jej występie ze Steczkowską. "Żałuję, że mnie nie było"

Gala z okazji 70-lecia TVP. Nie zabrakło występów znanych artystów

Wśród gwiazd koncertu z okazji 70-lecia TVP znalazła się również Cleo, która zaśpiewała przebój "To tylko tango" z repertuaru grupy Maanam. Interpretacja wokalistki wyjątkowo spodobała się wielu widzom. Jedna z ogólnopolskich rozgłośni radiowych podsumowała występ trenerki "The Voice Kids". Na swoim profilu na Facebooku zamieścili wpis: "Myślicie, że Kora przewraca się w grobie po tym duecie?". Chwilę po odpowiedzi ze strony Cleo został on usunięty.

 

Cleo odpowiada na krytykę za cover przeboju Kory. Artystka zamieściła wpis

Cleo nie kryjąc żalu po zamieszczonych po jej występie słowach, zamieściła obszerny wpis na swoim profilu na Facebooku. W swoim poście zwróciła się bezpośrednio do stacji radiowej.

Co chcieliście osiągnąć takim niemiłym wpisem? Włożyłam masę serca w ten występ i starałam się jak najlepiej okazać szacunek dla twórczości Kory. Jestem zażenowana sytuacją, w której stacja radiowa grająca wielkie przeboje komunikuje się wpisami, chcąc wzbudzić negatywne emocje i prowokować hejt. Z szacunku do Kory nie powinniście schodzić do tak taniego sposobu na pobudzanie aktywności fanów i promocje swoich materiałów w sieci. Nie zachowujcie się jak portale plotkarskie, po prostu grajcie muzykę.
Więcej o: