Pokazała, jak wyglądała przed wytatuowaniem 98% ciała. Internauci nie wierzą. "Szalona przemiana"

Amber Luke to kobieta pochodząca z Australii, której ciało pokrywa około 98% małych dzieł sztuki w postaci tatuaży. Nie wstydzi się pokazywać swojego ciała na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 36 tysięcy obserwujących. Teraz pochwaliła się swoim wizerunkiem sprzed metamorfozy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Modelka z tatuażami na prawie całym ciele zadziwiła swoich fanów na Instagramie, gdy podzieliła się zdjęciem sprzed swojej przygody z atramentem. Amber Luke z Australii spędziła wiele lat, pokrywając około 98% swojego ciała małymi dziełami sztuki. Kobieta chętnie korzysta ze swojego profilu na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 36 tysięcy obserwujących, aby pochwalić się swoją spektakularną metamorfozą i prezentować nowy wizerunek w sieci.

 

Złota karta McDonald'sTa karta uprawnia do darmowego jedzenia w McDonald's do końca życia

Zobacz wideo O co chodziło w dramie z tatuażem Izabeli Zabielskiej?

Amber Luke spędziła lata na transformacji swojego ciała. Teraz pokazała zdjęcia sprzed metamorfozy

Amber Luke wprawiła swoich fanów na Instagramie w osłupienie, za sprawą udostępnionych na relacji zdjęć. Modelka opublikowała zdjęcia sprzed 9 lat i wizerunku, jaki w przeszłości prezentowała. Na ciele Australijki nie widać żadnych tatuaży. Luke miała wtedy blond, długie włosy oraz olśniewa makijażem z niebieskim cieniem do powiek i tuszem do rzęs. Uśmiechnięta modelka nie przypomina dzisiaj siebie sprzed niecałej dekady.

Amber LukeAmber Luke facebook.com/@amberluke

Modelka zarabia swoim wyglądem. Kiedy zrobiła pierwszy tatuaż?

Amber Luke z Australii wcześniej pracowała jako kelnerka topless. Teraz zaczęła zarabiać na życie na platformie społecznościowej OnlyFans. Modelka zdradziła, że na ?tatuaże i modyfikacje ciała wydała w sumie 250 000 $, czyli około 1,1 miliona złotych. Jak sama przyznała wszystkie decyzje były tego warte. Swój pierwszy tatuaż zrobiła w wieku 16 lat i był to dla niej pewnego rodzaju przełom w życiu, kiedy uwolniła tkwiącą w jej myślach negatywną energię. Fani pod zdjęciami wyrazili swój zachwyt przemianą Australijki.

To najlepsza decyzja na świecie
Piękna wtedy, a teraz jeszcze piękniejsza.!
Wyglądasz jak zupełnie inna osoba, wciąż tak samo atrakcyjna, ale mimo wszystko to szalona przemiana
 
Więcej o: