Chciała być modna, więc poszła ściąć grzywkę. "Wyglądam teraz tak cholernie źle"

Zafundowanie sobie nowej fryzury to jeden z najpopularniejszych i najszybszych sposobów na metamorfozę. Okazuje się jednak, że wizyta u niekompetentnego fryzjera może być opłakana w skutkach. Przekonała się o tym Sierra Deisha, która załamała się tym, co zobaczyła w lustrze.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo "Mama na obrotach" zdradza jak zaczęła się jej przygoda z TikTokiem

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy, makijaże, stylizacje, a także zaskakujące triki i porady. Niektóre osoby chętnie dzielą się również historiami i wybranymi momentami ze swojego życia. 

Wydała krocie na operacje plastyczne. Mówi, że jest zbyt atrakcyjna, by znaleźć miłość Wydała krocie na operacje plastyczne. Mówi, że jest zbyt atrakcyjna, by znaleźć miłość

Chciała mieć modną fryzurę. Załamała się, jak zobaczyła swoje odbicie w lustrze. "To najgorsza fryzura w życiu"

Jedna z użytkowniczek tiktoka postanowiła podzielić się w sieci swoją nieudaną wizytą w salonie fryzjerskim. Kobieta chciała obciąć modną grzywkę, jednak po wyjściu z salonu zauważyła, jak okropną fryzurę ma na swojej głowie. - Mam okropny tydzień, zwłaszcza jeśli chodzi o moje włosy. Właśnie wyszłam ze strzyżenia włosów i wyglądam teraz tak cholernie źle. To najgorsza fryzura w życiu - mówiła przez łzy.

Kobieta pokazała również inspiracje, które przedstawiła fryzjerowi, jednak to, co pojawiło się na jej głowie zupełnie nie przypominało fryzur ze zdjęć. - Jest źle. Jest taka krótka i nawet nie jest symetryczna - mówiła załamana.

Straciła oko, gdy była dzieckiem Straciła oko, gdy była małym dzieckiem. Teraz ma takie, które świeci w ciemności

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek. Część z nich próbowała pocieszyć kobietę:

Właściwie nie jest aż tak źle
Szybko odrosną
Po prostu ścięła je za krótko i za bardzo wycieniowała. Daj im tydzień i będą o wiele lepsze - do tego czasu podpinaj je spinkami
Zdecydowanie nie zrozumiała, o co ci chodziło
Nie jest tak źle. Widziałam dużo gorsze fryzury
I właśnie dlatego nie chodzę do fryzjerów
Jak do diabła się to stało?

- czytamy.

Więcej o: