Siostra Georginy Rodriguez jest bezdomna. "Jestem w stanie przeżyć na kromce chleba"

Przyrodnia siostra Georginy Rodriguez opowiedziała w jednym z programów telewizyjnych o swojej trudnej sytuacji. Kobieta zdradziła między innymi, że partnerka Ronaldo nie chce mieć z nią nic wspólnego.
Zobacz wideo Ronaldo na uroczym wideo z córeczką:

Patricia Rodriguez to przyrodnia siostra partnerki Ronaldo. Niedawno kobieta wystąpił w programie "Socialite" i opowiedziała o swoich trudnych doświadczeniach. Kobieta oraz jej dzieci są obecnie bezdomne, a Georgina nie chce mieć z nimi nic wspólnego. 

"Nie udziela nam pomocy"

Zdaniem Patricii należy się jej finansowe wsparcie ze strony przyrodniej siostry. - Jestem bez grosza, a Georgina nie udziela nam pomocy. Najbardziej boli mnie sytuacja dzieci. Ja jestem w stanie przeżyć na kromce chleba, ale one nie - powiedziała kobieta. Zaznaczyła przy tym, że nie liczy obecnie na żadne wsparcie ze strony przyrodniej siostry.

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy atak na partnerkę Ronaldo ze strony jej krewnych. Jakiś czas temu głos zabrał Jesus Hernandez - wujek Georginy. Na łamach "The Sun" zdradził, że celebrytka całkowicie odcięła się od bliskich, gdy stała się znana.

Bolesna strata

Georgina Rodriguez i Christiano Ronaldo są parą od 2017 roku. Razem wychowują troje dzieci mężczyzny - bliźniaki Evę i Mateo oraz Cristiano Ronaldo Juniora, a także dwie wspólne córki - Alanę Martinę i Bellę Esmeraldę. Mimo że zdaniem wielu ich życie przypomina bajkę, para ma za sobą bardzo trudne doświadczenia. Kilka miesięcy temu Georgina i Christiano przeżyli śmierć jednego z bliźniąt. Podczas porodu doszło do tragedii - córeczka pary przeżyła, a jej brat zmarł w szpitalu. 

Z największym smutkiem musimy poinformować, że nasz mały chłopiec odszedł. To największy ból, jaki mogą poczuć rodzice. Tylko narodziny naszej córki dają nam siłę, by żyć w tym momencie z nadzieją i radością. Chcielibyśmy podziękować doktorom i pielęgniarkom za ich profesjonalną opiekę i wsparcie. Jesteśmy zdewastowani tą stratą i uprzejmie prosimy o prywatność w tym trudnym czasie. Nasz aniołku, zawsze będziemy cię kochać

- napisał Cristiano Ronaldo w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: