Ma 11 dzieci, które mają 8 ojców. Kobieta zdradziła powód. "Wytłumaczę to raz, żeby nie było pytań"

Temat wielodzietnych rodzin budzi wiele emocji wśród ludzi. Podobnie jest w przypadku kobiety, która w mediach społecznościowych widnieje pod pseudonimem PhiPhi. Szokującym faktem dla wielu ludzi jest to, że posiada 11 dzieci z ośmioma różnymi mężczyznami.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Amerykanka ma wielodzietną rodzinę, która liczy 11 dzieci. Lecz nie ten fakt szokuje internautów. Chodzi o posiadanie potomstwa z 8 różnymi mężczyznami. Kobieta często spotyka się z pytaniami, dlaczego zdecydowała się na tyle dzieci z różnymi partnerami. Teraz postanowiła odpowiedzieć na wszystkie komentarze w wymownym nagraniu.

Patricia Kazadi Patricia Kazadi w obłędnej spódnicy zachwyca talią osy. "Zjawiskowa!"

Zobacz wideo Czy dzieci rok po roku to może być oszczędność?

Fakt posiadania wielodzietnej rodziny bywa powodem negatywnych komentarzy

Kobieta znana na platformie TikTok pod pseudonimem PhiPhi regularnie dzieli się w internecie nagraniami ze swoimi dziećmi oraz ich ojcami. W jednym z filmów podkreśla, że "dzieci są całym jej światem". Fakt, że ma 11 dzieci i ich ojcami jest ośmiu różnych mężczyzn to powód, dla którego kobieta otrzymuje wiele negatywnych komentarzy, lecz nie tylko. Nie brakuje też słów wsparcia:

Te dzieciaki mają lepsze życie, niż ja miałam. Ludzie w komentarzach muszą zamilknąć.
Nie ma nic złego w tym, że masz dużo dzieci!

Ma 11 dzieci z 8 różnymi mężczyznami. Kobieta odpowiada na negatywne oceny internautów

Posiadanie 11 dzieci z 8 mężczyznami jest dla wielu osób szokującym faktem, który wywołuje wiele emocji. Kobieta regularnie otrzymuje wiele skrajnych komentarzy pod swoimi filmami. Na wszystkie pytania i negatywne oceny w jej kierunku postanowiła odpowiedzieć zamieszczając filmik na swoim profilu na TikTok. Wyraźnie sfrustrowana kobieta postanowiła wytłumaczyć swoją decyzję odnośnie posiadania wielodzietnej rodziny na matematycznym przykładzie:

Wytłumaczę wam to raz, żeby nie było więcej pytań. Jeden minus jeden to zero. Jeśli masz osiem i odejmiesz trzy, nadal zostaje ci pięć.

Internauci zareagowali na nagranie w komentarzach.

Mężczyzn nie zbiera się jak Pokémony.
Wydaje się, że w twoim rodzicielstwie jest dużo matematyki!
Więcej o: