Cichopek, Janachowska, Rozenek i inne. Znane kobiety bez makijażu wyglądają tak jak my

Najpopularniejsze kobiety polskiego show-biznesu coraz częściej pokazują się w mediach społecznościowych bez grama makijażu. Niektóre z nich czasem idą krok dalej i pokazują się także w naturalnej wersji tuż po przebudzeniu lub zaraz po treningu. - Cały czas uważam, że brak make upu to najlepszy kosmetyk dla cery - mówi Doda.
Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Kto i dlaczego dyktuje nam, jak mamy wyglądać? Premiera podcastu "Ciałość"

Coraz więcej osób doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wyidealizowane, wyretuszowane zdjęcia gwiazd pozujących w pełnym makijażu bardzo często dalekie są od tego, jak te znane osoby wyglądają w rzeczywistości. Jednak coraz więcej kobiet z show-biznesu na swoich profilach w mediach społecznościowych regularnie pokazuje się bez makijażu, pokazując swoje naturalne piękno. Udowadniają tym samym, że niedoskonałości, zmarszczki czy przebarwienia, to coś absolutnie normalnego, z czym mierzy się niemal każda kobieta.

Katarzyna Cichopek

Choć najczęściej Kasię Cichopek zobaczyć można w pełnym makijażu, aktorka nie ma problemu, by od czasu do czasu pokazać się sauté na instagramowej relacji. Jakiś czas temu udostępniła nagranie, gdzie można było zobaczyć ją zupełnie bez makijażu, tuż po treningu. - Przepraszam za swój dzisiejszy wygląd, ale wracam prosto z treningu - powiedziała wówczas na InstaStories. 

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

Doda

Choć na scenie i podczas oficjalnych wyjść Doda zwykle stawia na mocny makijaż, na co dzień zwykle z niego rezygnuje. Na instagramowym profilu Dody regularnie można zobaczyć ją w naturalnej wersji. - Nie maluje się w ogóle od paru lat na co dzień, wiem ze większość z was mi nadal nie wierzy (...) Btw, cały czas uważam, że brak make upu to najlepszy kosmetyk dla cery - napisała kiedyś pod jednym z postów.

DodaDoda https://www.instagram.com/dodaqueen/

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska regularnie pokazuje się na Instagramie w naturalnej wersji. Fanki bardzo często dopytują ją o sekret jej świetnego wyglądu. - Jeżeli chodzi o skórę, myślę, że składa się na to kilka rzeczy i tutaj nie odkryję Ameryki. Na pewno jest to suplementacja, dieta i jeszcze oddaję się w ręce najlepszego doktora - zdradza Izabela Janachowska.

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska https://www.instagram.com/izabelajanachowska

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba jest fanką mocnego makijażu. Pokazuje się w takim zarówno na co dzień, jak i podczas większych wyjść. Jakiś czas temu zdecydowała się jednak pokazać bez makijażu. - Kiedyś bym nigdy się tak nie pokazała, nie wyszłabym nawet z domu. Dzisiaj moja pewność siebie wynika z zupełnie z czegoś innego niż makijaż na twarzy, co nie zmienia faktu, że makijaż uwielbiam - powiedziała. 

Sylwia BombaSylwia Bomba https://www.instagram.com/sylwiabomba/

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan również należy do tego grona polskich gwiazd, które nie mają problemu z pokazywaniem się bez makijażu na swoim Instagramie. Kiedyś podzieliła się nawet krótkim wideo, które nagrała o 5 nad ranem. - Pielęgnacja nocna jest dla mnie bardzo ważna i zwracam na nią szczególną uwagę. Już od dłuższego czasu w szybki sposób, bez wychodzenia z domu, dbam o kondycję skóry i funduje jej domowe SPA - wyznała pod jednym z postów.

Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan https://www.instagram.com/m_rozenek/

Więcej o: