Kobiety spod tych znaków zodiaku najczęściej zostawiają partnerów. Dobrze czują się jako singielki

Kobiety spod tych znaków zodiaku zdecydowanie nie będą trzymały przy sobie faceta na siłę. Jeśli nie czują się dobrze w związku, to po prostu go kończą. Korzystają garściami z życia jako singielki.

Kobiety spod tych trzech znaków zodiaku z pewnością nie należą do tych, które poświęcą życie towarzyskie czy karierę dla mężczyzny. Partner ma być dla nich towarzyszem dnia codziennego i przyjacielem, na którego mogą liczyć w każdej sytuacji. Choć angażują się w relacje, to nie będą ratować ich za wszelką cenę. Wolą być singielkami niż tkwić w związku bez przyszłości. O kim mowa? Przekonacie się poniżej. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Baran - w związku nie może brakować "iskry" 

Kobiety spod znaku Barana nie mają problemu w nawiązywaniu nowych znajomości, a to sprawia, że również w ich życiu uczuciowym wiele się dzieje. Uwielbiają randkować, flirtować i poznawać drugą osobę. Zawsze muszą jednak czuć, że w związku coś się dzieje. Nie może zabraknąć pasji i emocji, w innym razie szybko odchodzą. 

Wodnik - kobiety spod tego znaku nigdy się do niczego nie zmuszają

Nie boją się zmian również w kwestiach uczuciowych. Na brak zainteresowania ze strony mężczyzn nie mogą narzekać, ale nie szukają przelotnych znajomości. Jeśli mają jednak do wyboru życie singielki, a ratowanie związku, zdecydowanie wybiorą pierwszą opcję. Nie widząc zaangażowania z drugiej strony i chęci odbudowania relacji, nie będą marnowały czasu. 

Waga - musi czuć, że drugiej stronie zależy

Dbają o swojego partnera i związek, w który zazwyczaj szybko się angażują. Musi to jednak działać w dwie strony. Zapewnia im to szczęście i poczucie bezpieczeństwa. Gdy tego zabraknie, nie będą zastanawiały się długo nad pójściem własną drogą. 

Więcej o: