Mężczyzna w kryzysie bezdomności przeszedł metamorfozę. "10 lat mniej"

Barber Joshua Santiango zrobił dobry uczynek. Zaprosił mężczyznę w kryzysie bezdomności na strzyżenie. Nowa fryzura zupełnie odmieniła jego gościa. Odsłoniła jego ukryte tatuaże i pozwoliła uwierzyć w siebie. Internauci są zachwyceni tym drobnym gestem. Wszyscy dziękują my za ten dobry uczynek!

Fryzjer zaprosił mężczyznę w kryzysie bezdomności do mobilnego salonu

Drobne, miłe gesty zmieniają naprawdę wiele. O sile dobrego serca przekonał się mężczyzna w kryzysie bezdomności , którego pewien fryzjer zaprosił na bezpłatne strzyżenie.

Barber Joshua Santiago prowadzi mobilny zakład fryzjerski w Stanach Zjednoczonych. Podczas jednej z podróży po kraju, zobaczył mężczyznę w kryzysie bezdomności, który siedział na poboczu ulicy. Po krótkiej rozmowie mężczyzna chętnie zgodził się na metamorfozę.

Zobacz wideo Grzegorz, warszawski bezdomny, dzięki pomocy medyków ze specjalnej karetki już nie mieszka na ulicy [źródło: Ambulans Serca]

Wielka metamorfoza

Nagranie z wielkiej metamorfozy obejrzano już ponad sześć milionów razy. Joshua wykonał strzeżenie dokładnie takie, o jakie prosił jego klient. Ściął niesforną brodę, która zasłaniała połowę twarzy. Użył maszynki do strzyżenia i odsłonił wszystko to, co ukrywały gęste włosy. Okazało się, że mężczyzna miał tatuaż nad uchem. Zgolił też brwi i dokładnie ogolił klienta.

Czasami najmilsi ludzie, których spotykasz, są pokryci tatuażami, a czasami najbardziej osądzający ludzie, których spotykasz, chodzą w niedziele do kościoła

 – napisał Joshua pod nagraniem.

Poruszenie w komentarzach

Ludzie byli poruszeni pracą Joshuy i wielu twierdziło, że nowy wygląd mężczyzny „odjął mu 10 lat". Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

Odmłodziłeś tego człowieka o ponad dekadę!
Fryzura mogą naprawdę zmienić przyszłość mężczyzny.
Wow! Wygląda jak zupełnie inna osoba, fajnie, że mu pomogłeś

Dlaczego Joshua podjął się metamorfozy? Jak wyjaśnił w innym filmie:

Dałem temu mężczyźnie dokładnie to, o co prosił, a ponieważ był bezdomny przez dłuższy czas, nie miał szansy dbać o wygląd.
Chciał mieć łysą głowę, ponieważ chce, aby jego tatuaże były widoczne. To samo dotyczy jego brwi

Joshua zamierza nadal pomagać ludziom, oferując im darmowe strzyżenie.

Więcej o: