Maciej Musiał pokazał się bez koszulki. Fani nie wierzą w to, co widzą: "O losie panie"

Wiele osób myśląc "Maciej Musiał" ma przed oczami nastolatka, który grał w serialu "Rodzinka.pl". Zapomnijcie! Teraz aktor wygląda zupełnie inaczej, a ostatnim zdjęciem zrobił furorę na Instagramie. - "Jezusie święty", "Tak się podpala internet" - komentują fani.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl 

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Maciej Musiał to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Już jako młody chłopiec pojawił się m.in. w serialu "Hotel pod żyrafą i nosorożcem" czy "Ojciec Mateusz", jednak prawdziwą popularność przyniosła mu rola w serialu "Rodzinka.pl". Maciej Musiał od lat jest bożyszczem nastolatek i jednym z gorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. W 2019 roku znalazł się natomiast na europejskiej liście "30 Under 30" magazynu "Forbes", która wyróżnia najbardziej wpływowe osoby poniżej 30 roku życia w kategorii Rozrywka. W 2021 roku ukończył natomiast studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. 

Adele Adele schudła 45 kg, Vega 40, a Big Boy 160. Dziś są nie do poznania!

Maciej Musiał zrobił furorę na Instagramie zdjęciem bez koszulki. "Brak słów"

Od pierwszego odcinka serialu "Rodzinka.pl" minęło ponad 11 lat, a Maciej Musiał skończył w tym roku 27 lat. Nic więc dziwnego, że aktor zmienił się od czasu kręcenia serialu. Ostatnio na instagramowym profilu, gdzie śledzi go ponad 517 tys. osób, podzielił się zdjęciem, na którym zapozował bez koszulki. Fotografia wywołała nie lada zamieszanie w sieci.

Złapałam się na tym, ze 3 razy zlajkowałam to samo zdjęcie

- napisała Olga Kalicka.

Najfajniejszy Musiał na świecie:)

- skomentował Tomasz Kammel.

 

Donatella Versace jeszcze do niedawna wyglądała inaczej. Powiedziała sobie dość? (zdjęcie ilustracyjne) Donatella Versace do niedawna wyglądała inaczej. Powiedziała dość operacjom?

Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy od będących pod wrażeniem fanek i fanów:

All i want for christmas is Maciej Musiał
Coś tam widzę parę pompek w tygodniu chyba robisz ;)
Jezusie święty...
No, ogień Macieju
Jaka rzeźba!
O wooow
Tak się "podpala" internet
Ojej, a kiedy to się tak wyrobiłeś?
Brak słów
O Cię pierun...
O losie panie

- czytamy.

Więcej o: