Modelka stwierdziła, że "starzenie się jest cholernie seksowne". Oburzeni fani: "Ile ty masz lat?"

Julia Fox to modelka i aktorka, która regularnie publikuje w mediach społecznościowych. 32-letnia kobieta udostępniła niedawno nagranie na TikToku dotyczące starzenia się i wywołała tym burzę w komentarzach. Modelka oświadczyła, że pozwie następną markę, która będzie reklamować coś "przeciwstarzeniowego".

Julia Fox to włosko-amerykańska modelka i aktorka. O kobiecie zrobiło się głośno w mediach, kiedy zaczęła spotykać się z raperem Kanye Westem. Od tamtej pory jej liczba obserwujących w mediach społecznościowych stale rosła i na samym Tiktoku ma ich ponad milion. 32-latka udostępniła niedawno nagranie z ważnym przesłaniem do przemysłu kosmetycznego.  

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

"Starzenie się jest cholernie seksowne". Kim jest Julia Fox? 

Julia Fox to obecnie jedno z najgłośniejszych nazwisk w zagranicznej prasie. Kobieta jest modelką, aktorką i influencerką, która spotykała się z Kanye Westem krótko po jego rozstaniu z Kim Kardashian. Fox regularnie publikuje na Instagramie i Tiktoku i jest uważana za jedną z najzabawniejszych i najbardziej szczerych kobiet w branży. Modelka udostępniła ostatnio nagranie, które obiło się szerokim echem w sieci.  

Jeśli zobaczę kolejny produkt, który na etykiecie ma napisane »anti-aging«, składam pozew. Będę się starzeć niezależnie od tego, czy nałożę na twarz serum za p*** 500 dolarów. I wszyscy to k*** wiecie i my to k*** wiemy, więc przestańmy się okłamywać. Starzenie się jest cholernie seksowne

- Powiedziała Julia Fox.  

Nagranie Julii Fox wywołało burzę w sieci. Komu nie przypadło do gustu?  

Filmik modelki wywołał mieszaną reakcję jej fanów. Niektórym bardzo spodobała się wypowiedź Fox i przyznali, że mają takie samo zdanie. Ktoś jednak zwrócił uwagę, że 30-latka mówiąca o starzeniu się jest dość zabawna i zwyczajnie irytująca, zwłaszcza dla osób dużo starszych.  

Dziewczyno, błagam. Ile ty masz lat? 30? 
Rozumiem jej punkt widzenia, ale póki się nie zestarzejesz, nie możesz naprawdę zrozumieć, jak to jest 
Dziękuję Ci. To takie męczące próbować odrzucić to, co nieuniknione i skupiać się tak bardzo na czymś tak płytkim 
Jeśli Julia Fox tak mówi, to jest to prawda 

- pisali internauci.

Fox postanowiła odpowiedzieć na negatywne komentarze. Przyznała w nowym nagraniu, że "trzydziestka nie jest stara". Chciała jednak zwrócić uwagę na to, że wiek postrzegany jest inaczej w różnych branżach. W przemyśle rozrywkowym trzydziestoletnie kobiety dalej niestety uważane są za stare.

Więcej o: